Engures novads

Atpūtas komplekss "Milzkalns"09-01-2019

Atpūtas komplekss "Milzkalns" ir viens no populārākajiem Latvijas slēpošanas kūrortiem, kur satiekas stilīgākie aktīvās atpūtas atbalstītāji. Milzkalnā ziemas priekiem var nodoties visa ģimene. Pakalpojumos ietilpst aktīvā atpūta, inventāra noma un apkope, iespējams nolīgt instruktoru. Sasildīties iespējams Milzkalna kafejnīcā, kā arī pirtī. Milzkalns piedāvā arī noīrēt telpas pasākumiem. Pieejama arī bērnu istaba un viesnīca.

11 dažāda garuma (līdz pat 320 m) un dažādu grūtības pakāpju trases, kur labi jutīsies gan pilnīgi iesācēji, gan reāli slēpošanas un snovborda guru. Milzkalns ir aprīkojis kalnu ar 9 mūsdienīgiem pacēlājiem – 3 enkura, 5 teleskopa tipa un 1 striķa pacēlāju.
 
Aktīvās atpūtas iespējas:
  • Snovbordistiem - snovparks ar platiem un ērtiem tramplīniem - pietiekami jaudīgs pat vistrakākajiem snoveriem!
  • Pārliecinātiem slalomistiem un snoveriem paredzētas 5 trases galvenajā nogāzē ar dažādiem šķēršļiem, Snovparks un Borderkrosa trase turpat blakus Snovparkam.
  • Dabas vērotājiem un tiem, kam patīk izbaudīt mierīgu slēpošanu, iesakām ievērtēt Lēzeno trasi, 6.trasi un Troļļu trasi.
  • Iesācējiem – Iesācēju kalniņš. Paredzēts ne vien mazajiem rakariem, bet ikvienam, kas vēlas mācīties slēpot vai snovot. Jo nekad nav par vēlu kāpt uz slēpēm vai dēļa!
  • Neslēpotājiem – Ragaviņu kalns. Lielisks veids, kur atpūsties tiem, kas dod priekšroku visu veidu šļūcamajiem priekšmetiem – ragaviņām, plēvēm, kamerām... Te galvenais – izdoma!
Plašāku informāciju varat atrast Milzkalna mājaslapā: www.milzkalns.lv
 
Adrese: "Dižkalni", Smārdes pagasts, Engures novads, Latvija, LV-3148
Tālrunis: 26222333
E-pasts: info@milzkalns.lv
GPS koordinātas: 57.001776, 23.207804
 
 

<< Atpakaļ