Engures novads

Šlokenbekas muiža/ Šlokenbekas manor09-01-2019

Šlokenbekas muiža spēj radīt pasakainu noskaņojumu ar vēstures čukstiem, dažādām telpām, kur mūsdienas vijas kopā ar senatni un plašām iespējām! Šlokenbekas muižas piedāvā banketus, ekskursijas, degustācijas, muižas pagalma noma, krodziņš kā arī dažādi kāzu piedāvājumi. Šlokenbeka manor lies in Milzkalne, Smārde parish - on the outskirts of Tukums and it is considered a national archaeological and architectural site, built in 1484 in order to protect the nearby Tukums from enemy assaults - it is the only fortified manor in Latvia that has remained until today.

Netālu no Tukuma, cieši piekļāvies gleznainajai Slocenes upītei, Engures novada Smārdes pagasta Milzkalnes ciematā atrodas viens no unikālākajiem un savdabīgākajiem kultūras pieminekļiem Latvijā – Šlokenbekas muiža. 
 
Muiža celta 1484. gadā un 2014. gadā svinēs savu 530 dzimšanas dienu. Savā ilgajā mūžā muiža ir piedzīvojusi dažādus laikus un dažādus saimniekus, taču neskatoties uz to, tā ir viens no retajiem nocietinātas viduslaiku muižas paraugiem Baltijā un vienīgais Latvijā, kas saglabājies līdz mūsu dienām.
 
Pašreiz muižu ir iespējams aplūkot gida pavadībā, nobaudīt muižas labumus, degustēt Kurzemē darinātus vīnus no augļiem un ziediem, svinēt jubilejas, kāzas un citus svētkus. Darba koletīvi muižu var izvēlēties par ideālu korporatīvo pasākumu rīkošanas vietu.
 
Adrese: "Šlokenbekas muižas ansamblis", Milzkalne, Smārdes pagasts, Engures novads, LV - 3148
GPS: 56.9760160 23.2261073
Tālrunis: P/A "Šlokenbekas muiža" 28301020
Viesnīca 25155225
 Birojs 29904147
 "Krodziņš" 23112233
E-pasts: info@slokenbeka.lv
Mājaslapa: www.slokenbeka.lv
Not far from Tukums, nestling right next to the scenic Slocene river, stands one of the most unique and original cultural monuments in Latvia – Šlokenbeka manor ensemble. It is a rare sample of a medieval fortified manor in the Baltic States that has survived to the present day. 
 
Foto: Šlokenbekas muižas publicitātes foto
 
 
 

<< Atpakaļ