Engures novads

AAS Piejūra

Par apmeklētāju pieņemšanu SIA “AAS “Piejūra”” klientu apkalpošanas centros
Saskaņā ar Ministru kabineta 2020. gada 6. novembra rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”, kā arī, lai ierobežotu straujo COVID-19 izplatības pieaugumu Latvijā, no 2020. gada 13. novembra līdz turpmākajiem Ministru kabineta norādījumiem:

• SIA “AAS “Piejūra”” klientu apkalpošanas centrā Tukumā un Talsos apmeklētāji tiks pieņemti tikai pēc iepriekšēja pieraksta
- pierakstīties iespējams zvanot pa tālruni: +371 63123306 vai rakstot e-pastu: info@piejuraatkritumi.lv
 
!!! Ierodoties klientu apkalpošanas centrā, obligāti jālieto sejas maska !!!

Marķētos maisus nešķirotiem sadzīves atkritumiem un bioloģiskajiem atkritumiem iespējams iegādāties SIA “AAS “Piejūra”” klientu apkalpošanas centros – iepriekš piesakot ierašanos, kā arī norādītajās tirdzniecības vietās.
 
Līgumu slēgšanu par nešķirotu sadzīves atkritumu apsaimniekošanu iespējams pieteikt attālināti, izmantojot uzņēmuma mājaslapā pieejamās formas:


• Klientu apkalpošana tiek nodrošināta arī attālināti, sniedzot konsultācijas telefoniski (+371 63123306) vai ar e-pasta (info@piejuraatkritumi.lv) starpniecību
 
 
 
Kopš 2018. gada 28. marta Engures novadā sadzīves atkritumu izvešanas pakalpojumu sniedz pašvaldību dibināts uzņēmums SIA “Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība “Piejūra” ”.
 
Līdz ar jauno atkritumu apsaimniekotāju SIA “AAS “Piejūra””, iedzīvotājiem jānokārto visi maksājumi un saistības ar līdzšinējo atkritumu apsaimniekotāju “Eco Baltia vide”.

Iedzīvotājiem, kuriem nav iespēja līgumu par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu pārslēgt AAS “Piejūra” birojos vai organizētajos izbraukumos, to var izdarīt, rakstot e-pastu.

Iespēja iegādāties BIG BAG maisus bioloģiskajiem atkritumiem, vairāk lasīt ŠEIT!
 

 iedzīvotājs nosūta savus datus uz AAS “Piejūra” e-pastu: info@piejuraatkritumi.lv

  • vārds, uzvārds;
  • personas kods;
  • adrese;
  • tālrunis;
  • e-pasts;
  • esošais vai vēlamais sadzīves atkritumu konteinera tilpums;
  • vēlamais izvešanas biežums;
  • informāciju par to, vai esošais konteiners ir personīgais vai Eco Baltia vide īpašums.
 
Pēc e-pasta saņemšanas, AAS “Piejūra” darbinieks sazināsies ar iedzīvotāju. 
 
* Maisus iedzīvotājs pērk, ja:
1. Ir plānots papildus atkritumu apjoms, esošā konteinera tilpumam. Pilnos maisus novieto pie konteinera un, atkritumu savākšanas dienā tos izved.
2. Atkritumu savākšanas mašīna nevar piebraukt pie iedzīvotāja dzīvesvietas.
3. Ir saņemta vienošanās, ka atkritumi tiek izvesti tikai maisos un iedzīvotājam nav konteinera. Vienošanās rakstiskā veidā jāuzrāda, pārslēdzot līgumu.
 
Biroja adrese – Rīgas iela 1, Tukums.
 
Darba laiks: 
P. 09:00 līdz 18:00
O. 09:00 līdz 17:00
T. 09:00 līdz 17:00
C. 09:00 līdz 17:00
Pk. 09:00 līdz 16:00
 
Līdz 2. septembrim pusdienu pārtraukums no 11:30 - 12:30
 
Kontakttālrunis: 63123306
***
 
SIA “AAS “Piejūra”” ir kapitālsabiedrība, kuras daļas pieder deviņām pašvaldībām – Jūrmalai, Engures, Kandavas, Tukuma, Jaunpils, Rojas, Talsu, Dundagas, Mērsraga novadam.
Uzņēmums nodibināts 2001. gada 2. janvārī, tā mērķis – realizēt atkritumu apsaimniekošanas sistēmas Piejūras atkritumu apsaimniekošanas reģionā.