Engures novads

15. septembrī - aicinām ikvienu iestādīt savas ģimenes Laimes koku!27-08-2018

Šī gada 15. septembrī norisināsies Vispasaules tīrības diena - World Clean Up Day un arī Lielās Talkas organizatori gatavojas šai dienai. Ar katru gadu Talkas ideja attīstās, tāpēc, domājot par valsts simtgadi, Latvijas iedzīvotāji tiek aicināti sēt un dēstīt “laimes kokus”, atzīmējot šo notikumu īpaši izveidotā kartē.

Aicinām ikvienu iestādīt savu, savas ģimenes Laimes koku, kas simbolizē mūsu labās domas un vēlējumus Latvijai kā pārtikušai, veselīgai un ilgtspējīgai nākamās simtgades valstij!
Lielās Talkas mājas lapā talkas.lv ir izveidota īpaša karte, kurā ikviens – gan liels, gan mazs, tiek aicināts atzīmēt vietu, kur ir iesējis koka sēkliņu vai iestādījis stādiņu, kā arī atstāt vēlējumu Latvijai un pasaulei nākamajos 100 gados.
 
Akcijas “Stādām Latvijas nākotni – katram savu Laimes koku!” rezultāti tiks parādīti apvienības “Let`s Do It! World” rīkotajā Pasaules talkā, kas norisināsies 15. septembrī. Tā sāksies Jaunzēlandē plkst.10.00 pēc vietējā laika un sekos Saulei visas dienas garumā, pārklājot visas 24 laika joslas. Talka noslēgsies Havaju salās. Plānots, ka tajā iesaistīsies brīvprātīgie no vairāk nekā 150 valstīm. Pasaules talka būs lielākā kopīgā dabas sakopšanas talka pasaules vēsturē.šeit:
 
Aicinām  piedalīties šajā akcijā, iestādīt koku un aicināt citus to darīt par godu zaļākai Latvijai un atzīmēt to kartē šeit:
 
 

<< Atpakaļ