25.oktobrī dabas izglītības centrā „Meža mājā” atvērto durvju diena20-10-2014

Dabas izglītības centrā „Meža māja”, Ķemeros ikviens aicināts iegriezties sestdien, 25. oktobrī, kad šeit būs atvērto durvju diena ar tematisko pasākumu „Kad beigas ir tikai sākums”.

Apmeklētājiem šoreiz būs iespēja uzzināt jaunas un vēl nezināmas lietas, kā arī atsvaidzināt esošās zināšanas par to, kas notiek ar mirušu koksni un kāda nozīme tai ir barības ķēdē. Būs arī iespēja iemēģināt roku, saliekot visgarāko barības ķēdi, bet īpaši drosmīgie varēs izpētīt dažādu dzīvnieku galvaskausus un mēģināt uzminēt, kam tie piederējuši.
Tā kā oktobris tiek saukts arī par veļu mēnesi un tradicionāli saistās ar vakarēšanām, teiku un pasaku stāstīšanu un mīklu minēšanu, tad arī „Meža mājā” notiks lielās mīklu minēšanas sacensības. Uzvarētājiem – piemiņas balviņas.
„Meža mājas” darba laiks sestdien, 25. oktobrī būs no plkst. 11.00 līdz plkst. 15.00.
Sīkāka informācija par atvērto durvju dienas norisi skatāma Dabas aizsardzības pārvaldes mājas lapā www.daba.gov.lv.
Pasākumu rīko Ķemeru nacionālā parka fonds Latvijas vides aizsardzības fonda finansētā projekta „Dabas izglītības centra „Meža māja” darbības uzlabošana un pilnveidošana sabiedrības vides apziņas veicināšanai” ietvaros, sadarbībā ar Dabas aizsardzības pārvaldi. Atvērto durvju dienas nedēļas nogalēs ir viena no projekta aktivitātēm un tiek plānotas vienu reizi mēnesī.