Engures novads

Aicina uz pavasara putnu dienu pasākumiem09-04-2014

12. un 13.aprīlī Latvijas Ornitoloģijas biedrība un Dabas aizsardzības pārvalde aicina interesentus piedalīties ikgadējās "LOB pavasara putnu dienās". Putnu dienu pasākumos būs laba iespēja vērot migrējošās putnu sugas, kas šajā agrajā pavasarī jau ieradušās Latvijā. Ekskursiju vadītāji palīdzēs atpazīt dažādās putnu sugas un stāstīs par to dzīves paradumiem.

Šā pavasara programmā: ekskursija ar autobusu, pastaiga ar ornitologu, putnu būrīšu gatavošanas darbnīca, radošās darbnīcas bērniem, muzikāli priekšnesumi un sportisks skrējiens - izvēlies kādu no 15 bezmaksas pasākumiem, kuri norisināsies dažādās vietās Latvijā, tostarp 12.aprīlī Ķemeru nacionālajā parkā!
 
Dalība ikvienā putnu dienu ekskursijā un pārējās putnu dienu aktivitātēs ir bez maksas. Ekskursiju dalībnieku skaits ir ierobežots, tāpēc nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās. Putnu dienu pasākumi notiks brīvā dabā, tādēļ dalībnieki aicināti padomāt par atbilstošu apģērbu aprīļa mainīgajos laika apstākļos. Lai dabas vērošana būtu sekmīgāka, aicinām iespēju robežās ņemt līdzi arī savus binokļus un putnu noteicējus. Ekskursijas vadīs pieredzējuši ornitologi un dabas vērotāji.
 
Pasākumu programma Ķemeru nacionālajā parkā:
 
12.aprīlis
9.00 – 12.00 Putnu vērošanas ekskursija kopā ar ornitologu uz Slokas ezeru (pastaiga ar kājām). Tikšanās Ķemeros pie Meža mājas. Lieliska vieta, kur iepazīt dažādās meža putnu balsis. Pieteikšanās: 26332786.
 
11.00 – 12.00 Radošās darbnīcas bērniem
 
12.00 – 13.00 Žurnāla "Zīlīte" aktivitātes, R.Gobziņa un grupas "Resnie putni" koncerts
 
13.00 – 15.00 Putnu būrīšu gatavošana un radošās darbnīcas bērniem
 
14.00 – 17.00 Putnu vērošanas ekskursija kopā ar ornitologu uz Slokas ezeru (pastaiga ar kājām). Tikšanās Ķemeros pie Meža mājas. Lieliska vieta, kur iepazīt dažādās meža putnu balsis. Pieteikšanās: 26332786.
 
Pilna Putnu dienu pasākumu programma atrodama Latvijas Ornitoloģijas biedrības mājas lapā: http://www.lob.lv/lv/aktualitates.php?id=414
 
 

<< Atpakaļ