Dabas aizsardzības pārvalde aicina uz Zaļo pēcpusdienu Lapmežciema muzejā02-11-2015

Lai veicinātu vietējās sabiedrības informētību par dabas daudzveidību reģionā, kā arī sekmētu iedzīvotāju iesaistīšanos dabas aizsardzības pasākumos un aktivitātēs, ceturtdien, 2015. gada 29. oktobrī 16:00 Lapmežciema muzejā Dabas aizsardzības pārvalde organizē Zaļo pēcpusdienu.

Tajā pārvaldes Pierīgas reģionālās administrācijas darbinieki interesentus informēs par iespējām, kā labāk parūpēties par Lapmežciema apkārtnē atrodamajām dabas bagātībām – gan vērojot, izpētot un iepazīstot tās, gan piedaloties to uzturēšanā un sakopšanā talkās.

Pasākuma laikā iedzīvotāji varēs uzzināt arī par tuvākajā laikā plānotajām aktivitātēm – atvērto durvju dienām dabas izglītības centrā „Meža māja”, kā arī par plānotajiem tūrisma infrastruktūras uzlabojumiem.

Šādas tikšanās tuvākajos mēnešos plānotas arī citviet Ķemeru Nacionālā parka teritorijā esošajās pašvaldībās.