Engures novads

Izstāde "Ķemeru nacionālā parka bagātības" no 26.janvāra apskatāma Engures Saietu namā26-01-2015

Izstāde "Ķemeru nacionālā parka bagātības" no 26.janvāra apskatāma Engures Saietu namā pirmdienās, otrdienās, trešdienās no pl.10.00-16.00.

Mūsdienu sabiedrība diemžēl pieradusi dabu uztvert kā pašsaprotamu un bez maksas saņemamu vērtību, taču vēl aizvien ļoti liela sabiedrības daļa to nenovērtē. Dabas daudzveidības samazināšanās pasaules mērogā ļoti nelielam skaitam cilvēku liek aizdomāties par to, ka mēs katrs esam atbildīgs par savas apkārtnes dabas vērtību saglabāšanu.
 
Izstādes apmeklējums ļaus tuvāk iepazīt gan izcilas dabas bagātības, gan kultūrvēsturiskās vērtības, kas atrodamas Ķemeru nacionālajā parkā. Galvenās dabas vērtības - purvi, meži, ūdeņi, pļavas un jūras piekraste, kā arī cilvēku radītās vērtības - tas viss parādīts fotogrāfijās ar skaidrojošiem parakstiem. Te galvenā uzmanība pievērsta cilvēku un dabas mijiedarbībai, parādot, ko sabiedrība iegūst, saglabājot šīs vērtības. Savukārt, izstādes interaktīvajā daļā šīs vērtības iespējams iepazīt ar visām cilvēka maņām - sajust purva sūnu pieskārienus, sasmaržot pļavu, pagaršot sērūdeni... Jaunākajiem apmeklētājiem noteikti būs interesanti pārbaudīt savas zināšanas par dabu, darbojoties ar krāsainajām dabas un vēstures vērtību apceļošanas spēlēm.
 
Izstādi veidoja Ķemeru nacionālā parka fonds sadarbībā ar Dabas aizsardzības pārvaldi un Jūrmalas pilsētas domi.
 
Tālrunis informācijai 63161701, 26323201
 
 

<< Atpakaļ