Engures novads

ĶNP aicina uz pasākumu Jāņuzāļu burvība Dunduru pļavās16-06-2017

Šo sestdien, 17. jūnijā aicinām uz pasākumu "JĀŅUZĀĻU BURVĪBA DUNDURU PĻAVĀS". Šoreiz tas notiks Ķemeru NP tālākajā (no Ķemeru puses raugoties ) daļā, īpaši aicinot piedalīties Džūkstes un Slampes apkārtnes iedzīvotājus. Vairāk par pasākumu var uzzināt šeit:

Pasākumā ikviens interesents varēs sīkāk uzzināt par Dunduru pļavām un to iemītniekiem – savvaļas zirgiem un govīm. Turpat pārvaldes speciālistu vadībā ikviens varēs meklēt arī skaistākās jāņuzāles un mācīties tās atpazīt. Pasākuma otrajā daļā, kas notiks Džūkstes Pasaku muzejā, būs iespēja veidot zāļu dekorus, pārbaudīt savas augu zināšanas atraktīvās spēlēs, kā arī baudīt zāļu tēju.
 
 
Uz pasākuma vietu (pasākuma noslēgumā arī projām no tās) apkārtnes iedzīvotājiem būs iespēja nokļūt ar bezmaksas autobusu, kas aties plkst. 11.15 no Pienavas (centrā pie bibliotēkas), plkst. 11.30 no Džūkstes (pie bibliotēkas), plkst. 11.45 no Lanceniekiem (pie Džūkstes Pasaku muzeja), plkst. 11.50 no Ķunduriem (pie autobusa pieturas “Zaļie”).
 
Pieteikties pasākumam, kā arī uzzināt par iespējām pievienoties papildu pieturās autobusa maršrutā var pa tālr. 29149365 (Aija).
 
Vairāk informācija afišā un ŠEIT.
 
 

<< Atpakaļ