Nedēļās nogalē Ķemeru Nacionālajā parkā notiks Ūdens dienai veltīts pasākums17-03-2016

Sestdien, 2016.gada 19.martā, no pl.11:00 Dabas aizsardzības pārvaldes dabas izglītības centrā “Meža māja” Ķemeros lieli un mazi interesenti aicināti uz Pasaules ūdens dienai veltītu pasākumu “Ūdens ceļš: Tīrais ūdens”.

Ūdens ir dzīvības pamats, taču bieži nemaz neaizdomājamies, no kurienes nāk un kurp dodas ūdens. Lai dotos ūdenim līdzi tā ceļojumā, atklātu, kā tas dabiski attīrās, un uzzinātu neparastus ūdens lietojuma veidus, kopā ar Jūrmalas Mūzikas vidusskolas audzēkņiem būs iespējams iepazīt ūdeņus caur stāstiem, mūziku, praktiskos eksperimentos un dodoties dabā.

Lai plānotu pasākuma norisi, lūgums iepriekš pieteikties, zvanot 26577265 vai rakstot ieva.lazda@daba.gov.lv.
Piedalīšanās – bez maksas.

Papildus informācija:
Ik gadu 22. martā pasaulē tiek atzīmēta Pasaules ūdens diena, organizējot dažādus izglītojošus un informatīvus pasākumus. Latvijā tā tiek atzīmēta kopš 1996. gada. Šogad pasākumu devīze ir: „Ūdens un darbs”. Lai pievērstu uzmanību ūdens svarīgajai lomai mūsu dzīvē, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) Pasaules ūdens dienu atzīmēs, martā rīkojot izglītojošos pasākumus visā Latvijā. Tāpat visos Dabas aizsardzības pārvaldes dabas izglītības centros marta otrajā pusē norisināsies tematiskas nodarbības skolu klasēm u.c. interesentu grupām.