Engures novads

Vakances

Engures novda dome aicina darbā bāriņtiesas sekretāru un administratīvās komisijas sekretāru
Vakance
Bāriņtiesas un administratīvās komisijas sekretārs

Darba pienākumi
- reģistrēt bāriņtiesā saņemtos iesniegumus un korespondenci, nodot tos bāriņtiesas priekšsēdētājai tālākai virzībai;
- iekārtot, papildināt lietu reģistrus un žurnālus, atbilstoši 19.12.2006. MK noteikumiem Nr. 1037 “Bāriņtiesas darbības noteikumi”;
- noformēt un sakārtot bāriņtiesas lietas;
- sagatavot bāriņtiesas dokumentu norakstus, kopijas un izrakstus, apstiprināt tās atbilstoši normatīvo aktu prasībām;
- pārzināt valstī spēkā esošos likumus, Ministru kabineta noteikumus u.c. bāriņtiesas darbību un lietvedības kārtošanu bāriņtiesā reglamentējošos normatīvos; atbilstoši;
- normatīvo aktu prasībām, kārtot bāriņtiesas dokumentu pārvaldību
- noformēt un savlaicīgi izsūtīt uzaicinājumus fiziskām un juridiskām personām uz bāriņtiesas sēdi/pārrunām;
- piedalīties bāriņtiesas sēdēs, protokolē tās un noformēt tiesas sēžu protokolus;
- sagatavot lēmuma norakstus un organizēt to nosūtīšanu adresātam,
- būt atbildīgajam par bāriņtiesas arhīvu un tā saglabāšanu;
- veikt nepieciešamos ierakstus sistēmās, kas saistītas ar bāriņtiesas darbību, piemēram, NPAIS (Nepilngadīgo personu atbalsta informācijas sistēma);
- reģistrēt administratīvajā komisijā saņemtos iesniegumus un korespondenci, nodot tos administratīvās komisijas priekšsēdētājam tālākai virzībai;
- atbilstoši normatīvo aktu prasībām, kārtot administratīvās komisijas dokumentus, t.sk. sagatavot administratīvās komisijas dokumentu norakstus, kopijas un izrakstus, apstiprināt tās atbilstoši normatīvo aktu prasībām;
- pārzināt Administratīvās atbildības likumu;
- strādāt APAS sistēmā, piemēram, noformēt un savlaicīgi izsūtīt uzaicinājumus fiziskām un juridiskām personām uz administratīvās komisijas sēdēm;
- piedalīties administratīvās komisijas sēdēs;
- administrēt ienākošos tālruņa zvanus.

Prasības kandidātiem
- vidējā, vidējā speciālā vai pirmā līmeņa augstākā izglītība. Par priekšrocību tiks uzskatīta otrā līmeņa augstākā akadēmiskā izglītība pedagoģijas, psiholoģijas, komunikācijas, medicīnas vai tiesību zinātnē;
- labas prasmes darbā ar datoru, pieredze darbā ar dažāda veida datu bāzēm. Par priekšrocību tiks uzskatīta lietvedības sistēmas “Lietvaris”  un Nepilngadīgo personu atbalsta informācijas sistēmas NPAIS pārzināšana;
- pieredze lietvedības dokumentu un datu sagatavošanā un apstrādē;
- teicamas latviešu valodas zināšanas, vēlamas krievu valodas zināšanas;
- teicamas prasmes darbā ar datoru un prasme ātrdrukāšanā;
- labas komunikācijas un saskarsmes spējas;
- spēja strādāt paaugstinātas intensitātes apstākļos.
Piedāvājam
- Darbu uz noteiktu laiku, uz  1.00  slodzi;
- stabilu atalgojumu 810.00 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas;
- iespējas pilnveidoties, iegūt jaunas zināšanas un pieredzi;
- sociālās garantijas;
- atsaucīgu kolektīvu;
- darba vietu Jūras ielā 85  Engurē, Engures novadā.

Pieteikuma vēstuli, dzīves un iepriekšējās profesionālās pieredzes aprakstu (CV), izglītības apliecinošu dokumentu kopijas nosūtīt uz e-pastu: barintiesa@enguresnovads.lv ar norādi “Bāriņtiesas sekretāra un administratīvās komisijas sekretāra vakancei”.

Pieteikšanās termiņš līdz 2020.gada 7.decembrim.
Sazināsimies ar kandidātiem, kuru iesūtītie dokumenti atbildīs izvirzītajām prasībām.
Papildus informācija pa tālr. 63180946, e-pasts:  barintiesa@enguresnovads.lv. Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu (Eiropas Parlamenta un Padomes regula (ES) 2016/679) Engures novada dome informē, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu tikai personāla atlases norisi. Iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Engures novada dome.

VAKANCES LAPMEŽCIEMA PAMATSKOLĀ

PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS
(1 vakance)

PROFESIJU KLASIFIKĀTORA KODS: 234201.
DARBA DEVĒJS: Lapmežciema pamatskola.
VAKANCE: pirmsskolas izglītības skolotājs.
DARBA SLODZE: 1,0 amata vienības (40 darba stundas nedēļā).
DARBA ALGA (pirms nodokļu nomaksas): EUR 840,00.
PIENĀKUMI:
• veikt skolotāja darba pienākumus pirmsskolas izglītības grupā.
NEPIECIEŠAMĀ IZGLĪTĪBA: atbilstoši LR Ministru kabineta noteikumu prasībām par skolotāja izglītību.
DARBA VEIDS: darba līgums uz nenoteiktu laiku.
DARBA VIETA: Lapmežciema pamatskolas pirmsskolas izglītības iestāde, Lapmežciems, Lapmežciema pagasts, Engures novads, LV-3118.
PIETEIKŠANĀS KĀRTĪBA:
• CV un motivācijas vēstuli sūtīt pa pastu uz skolas adresi: Lapmežciema pamatskola, Liepu iela 2a, Lapmežciems, Lapmežciema pagasts, Engures novads, LV-3118
vai
• CV un motivācijas vēstuli sūtīt elektroniski uz skolas e-pastu: skola@lapmezciems.lv
KONTAKTPERSONA: Lapmežciema pamatskolas direktors, tālrunis:25553874.

IZGLĪTĪBAS PSIHOLOGS
(1 vakance)

PROFESIJU KLASIFIKĀTORA KODS: 263403.
VAKANCE: izglītības psihologs.
DARBA SLODZE: 1,0 amata vienības (30 darba stundas nedēļā).
DARBA ALGA (pirms nodokļu nomaksas): EUR 870,00.
PIENĀKUMI:
• veikt izglītības psihologa darba pienākumus pamatskolas (pēc nepieciešamības arī pirmsskolas) izglītības posmā.
NEPIECIEŠAMĀ IZGLĪTĪBA: atbilstoši LR Ministru kabineta noteikumu prasībām par izglītības psihologa izglītību.
DARBA VIETA: Lapmežciema pamatskola, Liepu iela 2a, Lapmežciems, Lapmežciema pagasts, Engures novads, LV-3118.
vai