Engures novads

Vakances

Engures novada Dome aicina darbā santehniķi.
Prasības pretendentam:
  • Vidējā izglītība;
  • Valsts valodas zināšanas;
  • Vēlama pieredze santehnikas jomā;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība un traktortehnikas vadītāja apliecība tiks uzskatīta par priekšrocību.

CV lūdzam iesniegt Engures novada Domē personīgi vai pa pastu, adresē: Jaunā iela 9, Smārde, Smārdes pagasts, Engures novads, LV-3129, vai pa e-pastu dome@enguresnovads.lv

Atalgojums: 722,00

Engures pagasta pārvalde aicina darbā attīrīšanas iekārtu operatoru

Galvenie pienākumi:
Uzturēt darba kārtībā attīrīšanas iekārtas, tehnoloģiskās iekārtas un inventāru. Nodrošināt nepārtrauktu notekūdeņu attīrīšanas iekārtu darbību t.sk. centrālo kanalizācijas aku tīrīšana.
Veikt attīrīšanas iekārtas profilaktisko un ikdienas remontu.
Veikt darbus, kas saistīti ar sūkņu un gaisa pūtēju efektīvas darbības nodrošināšanu.

Galvenās prasības:
• Pieredze komunālās saimniecības nozarē līdzīgā amatā tiks uzskatīta par priekšrocību.
• Datorprasmes – lietotāja līmenī.
• B kategorijas autovadītāja apliecība.
• Vēlama vidējā profesionālā izglītība.
• Valsts valodas (A2 līmenis) zināšanas.
• Fiziskā noturība, koncentrēšanās spējas, precizitāte.
• Atbildīga un godprātīga attieksme pret darbu.

Piedāvājam:
• Profesionālo apmācību.
• Stabilu atalgojumu, Bruto alga EUR 800,00
• Summēto darba laiku.
• Sociālās garantijas.

CV un pieteikumu (ar norādi: Konkursam – attīrīšanas iekārtu operators) līdz 2017. gada 27. jūnijam sūtīt elektroniski uz e-pastu:
engure@enguresnovads.lv
Tālr. informācijai 3161234

Aicina darbā Lapmežciemā sētnieku un pļāvējus

Darbam vasaras sezonā Lapmežciema pagasta pārvalde aicina darbā:

  • Strādnieku-sētnieku darbam pagasta teritorijas sakopšanas darbiem
  • Zāles pļāvēju darbam ar zāles pļāvēju (Jonsored)
  • Zāles pļāvēju darbam ar trimmeri
Pieteikties pārvaldes vadītājai elektroniski pa e-pastu dace@lapmezciems.lv vai zvanot uz tālruni 26177441 līdz 1.maijam.