Engures novads

1. martā Engurē notiks forums "SPĒKS IR ENGURES NOVADA JAUNIEŠOS III" (+reģistrācijas anketa)14-02-2017

Trešdien, 1. martā, pl.18.00 Engures Saieta namā (Jūras ielā 114) notiks Engures novada jauniešu forums "SPĒKS IR ENGURES NOVADA JAUNIEŠOS III". Tā ir tava iespēja ietekmēt Engures novada jauniešu dzīvi, piedalīties novada lēmuma pieņemšanā un satikt jaunus draugus, pozitīvi un lietderīgi pavadot vakaru.

Iespējams, tu esi jau iepriekšējos Engures novada jauniešu forumos dzirdējis, ka Engures novada jauniešiem ir īpašas iespējas ceļot uz ārzemēm (bez maksas) uz interesantām apmācībām kopā ar ārzemju jauniešiem. Tāpat tu droši vien esi dzirdējis, ka skolēniem un studentiem ir mācību pieejama stipendija 1600 eiro gadā. Tāpat, iespējams, tu esi dzirdējis, ka tev iespēja piedalīties jauniešu iniciatīvu projektu konkursā un apgūt līdz pat 600 eiro, lai realizētu kādu jauniešu ieceri Engures novadā un vēlāk jau uztaisīt savu ERASMUS+ projektu ar pašvaldības atbalstu.
 
Šogad forumā tev par to pastāstīs un parādīs citi Engures novada jaunieši - kā viņi realizēja savas idejas un nonāca līdz lieliem projektiem, un cik tas patiesībā ir vienkārši... Kā jau parasti forumā, iepazīsimies, satiksim gan jaunus, gan senākus draugus, atklāsim fotoizstādi par novadā jauniešu neformālajā izglītībā paveikto aizvadītajos piecos gados, dalīsimies idejās un priekšlikumos, spēlēsim spēles, skatīsimies video, apbalvosim jauniešu projektu īstenotāju un vienkārši lieliski pavadīsim vakaru.
 
NB! Jauniešim uz Enguri ir nodrošināts transports gan no Lapmežciema, gan Smārdes. Sk. informāciju afišā!
 
 

<< Atpakaļ