Engures novads

5 jauniešiem iespēja doties projektā uz Turciju04-01-2015

5 jauniešiem vecumā no 18-25 gadiem un 1 grupas līderim (bez vecuma ierobežojuma) ir IESPĒJA piedalīties starptautiskā ERASMUS+ apstiprinātā projektā jauniešu apmaiņā, kas no 21.-28.februārim norisināsies Adanā (Turcija). Projekta tēma: HEAL - Healthy Eating and Active Life.

Projektu realizē International Youth Activities Center Association un atbildīgā persona ir Mr. SERDAR OSMAN DOBUR - - President
Phone :+ 90 530 526 03 15 Fax :+ 90 352 222 32 37 Web: www.iyaca.org Skype :Serdardobur Facebook:sdobur.
 
VISI projekta dalībnieki saņems Youthpass.
 
 
Latvijas dalībniekiem projekta visus ceļa izdevumus kompensēs 270 euro apmērā (šī summa iekļauj vietējo transportu nokļūšanai uz/no lidostas Latvijā, lidmašinas biļetes), projekta organizatoriem iesniedzot visu ceļojumu dokumentu oriģinālus. Naudas apmaksa notiks pēc visu prasīto dokumentu saņemšanas. Izmaksas, kas pārsniedz noteikto limitu, tiek uzskatītas kā dalībnieka līdzfinansējums.
 
Pamatojoties uz Eiropas Komisijas noteikumiem, Erasmus+ projekta dalībniekiem pašiem jāiegādājas ceļojumu apdrošināšanu. No savas puses varu palīdzēt sagatavot katram dalībniekam ceļojuma apdrošināšanu 21.-28.februārim, izmantojot savu sadarbību un man piešķirto atlaidi ar apdrošināšanas kompāniju BALTA. Aptuvenās ceļojuma apdrošināšanas izmaksas vienam dalībniekam būs zem 10 euro.
 
Dalības maksa katram Latvijas projekta dalībniekam: 30 euro, kas pirms došanās uz Turciju būs jāsamaksā Latvijas projekta dalīborganizācijai DONUM ANIMUS (detalizētāka informācija tiks izsūtīta katram projekta dalībniekam atsevišķi).
 

Vairāk informācija:
Sintija Berlava
E-pasts: donum.animus@gmail.com
Telefons: +371 26556905
 
 

<< Atpakaļ