Aicinām jauniešus 12. augustā uz Madonas festivālu "Paspēt 12 stundās"!06-08-2018

12.augustā jauniešu epicentrs būs Madona! Laipni gaidīti jaunieši, jaunatnes jomas cilvēki un visi citi interesenti! Visas dienas garumā notiks jauniešu festivāls "Paspēt 12 stundās", kurā būs gan sporta aktivitātes, gan talantu konkurss, gan arī dažādas darbnīcas, koncerti un diskusijas.

Savukārt, plkst.17.30 tiks paziņoti konkursa "Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2019" rezultāti! Svinīgajā ceremonijā uzvarētājs saņems goda plāksni ar uzrakstu “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2019” un ceļojošo kausu ar uzrakstu “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta”. Konkursa uzvarētājs visa gada garumā kļūs par epicentru svarīgākajām Latvijas jaunatnes politikas aktivitātēm un jauniešu pasākumiem.
Vairāk par festivāla programmu iespējams uzzināt Madonas novada Facebook lapā - "Madonas novads - Jauniešu galvaspilsēta 2018".

Konkursu “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2019” Izglītības un zinātnes ministrija organizē sadarbībā ar Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā, Latvijas Jaunatnes padomi un nodibinājumu “Baltijas Reģionālais fonds”. Šāds konkurss tiek rīkots jau ceturto reizi, un tā mērķis ir popularizēt darbu ar jaunatni pašvaldību vidū, veicināt pašvaldību sadarbību un pieredzes apmaiņu jaunatnes jomā, kā arī paaugstināt darbā ar jaunatni iesaistīto personu un jaunatnes organizāciju prestižu.