Engures novads

Aicinām puišus pieteikties apmaiņas projektam “Home*EU” Polijā (+REĢISTRĀCIJAS ANKETA)28-03-2018

Engures novada Domei sadarbojoties ar biedrībām „Pozitīvā Doma” un „Zelta soļi” kopā ar organizāciju „Doma Kultury Zacisze” aicina jauniešus vecumā no 15 līdz 20 gadiem pieteikties kopīgi veidotajā ERASMUS+ projektā “Home*EU”, kas jūnija otrajā pusē risināsies skaistā apvidū Varšavas provincē.

* 14. jūnjs (izbraukšana ar autobusu no Engures novada) – 23.jūnijam (ierašanās Engures novadā)
 
Šajā laikā, kad notiek migrācija, Eiropu skar bēgļu jautājums, ir daudz jautājumu par to kas ir Eiropas vērtības. Projekta laikā jaunieši no Latvijas un Polijas diskutēs par cilvēces krīzi un bēgļu situāciju Eiropā. Diskusija notiks ne tikai tradicionālā veidā, bet arī izmantojot mākslas valodu.
Projekta laikā jaunieši radīs digitālos stāstus, izstādi, deju performanci, koncertu par mieru, kā arī kopā gatavos un iepazīs viens otra kultūru.
DALĪBNIEKI: No katras valsts piedalās 2 grupas līderi (deju grupas “Alegorija” vadītāji) un 12 jaunieši (6 meitenes un 6 puiši) vecumā no 15 līdz 20 gadiem. Dalībniekiem jābūt ieinteresētiem projekta tēmā, jābūt atvērta piedzīvojumiem kopā ar citiem jauniešiem, kā arī jāprot angļu valoda vismaz sarunvalodas līmenī. Ņemot vērā, projektu organizē "Alegorija", meiteņu grupa ir nokomplektēta, taču šobrīd projektam aktīvi tiek meklēti seši puiši.
VIETA: Netālu no Varšavas Hotel Stawisko Klaudyn
IZMAKSAS: Dzīvošanas, ēdināšana, aktivitātes un transports tiek segts no projekta budžeta. Jauniešiem pašiem jāsedz ceļojuma apdrošināšana un savi personiskie tēriņi.
PIRMS BRAUKŠANAS: maijā dalībniekiem notiks tikšanās, kuru laikā visi sagatavos interesantus mājas darbus – video par jauniešu attieksmi pret bēgļiem, izpētīs bēgļu situāciju Latvijā, pārrunās dažādus praktiskos jautājumus.
Projekta koordinatori ir organizācija “Doma Kultury Zacisze” no Varšavas (Polijā) un partneri ir biedrība “Pozitīvā Doma”, biedrība  “Zelta soļi” un Engures novada Dome.
 
Latvijas delegāciju vadīs deju studijas "Alegorija" pārstāvji Ilva Jirgensone un Ingvars Siliņš.
 
Pieteikuma anketa ŠEIT. 

<< Atpakaļ