Engures novads

Aizvadīta Erasmus+ jauniešu projekta "Dance for Peace" plānošanas vizīte29-09-2015

Engures novada Dome sadarbībā ar biedrību "Pozitīvā Doma" un deju studiju "Alegorija" un projekta partneroragnizācijām no Spānijas, Zviedrijas un Polijas augustā uzsāka īstenot "Erasmus+" finansētu jauniešu apmaiņas projektu "Dance for Peace" ("Dejojam mieram"). No Eiropas Savienības programmas "Erasmus+" piesaistītais finansējums projektam ir 20 806 eiro.

Projekta ietvaros skolēnu rudens brīvlaikā Šlokenbekas muižā ieradīsies 36 jaunieši un 5 līderi no Engures novada un minēto valstu partnerorganizācijām. Jaunieši dalīsies savā redzējumā par mieru un toleranci, izmantojot tādas radošās metodes kā deja, māksla un mūzika.
 
24. septembrī uz divu dienu projekta plānošanas vizīti Milzkalnē ieradās divi dalībnieki no katras partnerorganizācijas. Dalībnieki apmeklēja deju studijas "Alegorija" mēģinājumu, viesojās Engures novada Domē, pārrunāja un vienojās par projekta aktivitātēm, organizatoriskiem jautājumiem un savstarpējo sadarbību, kā arī iepazinās ar Engures novada apkārtni.
 
Ja Tu esi Engures novada jaunietis/e vecumā no 13 līdz 19 gadiem, spēj sazināties angļu valodā un Tevi interesē projekta tēma, sūti savu motivācijas vēstuli uz e-pastu
kristaps.zalkalns@enguresnovads.lv līdz 8. oktobrim (ieskaitot). 29.oktobra pēcpusdienā jebkurš interesents varēs apmeklēt projekta noslēguma pasākumu Šlokenbekas pilī.
 
Ieva Upesleja
Biedrība "Pozitīvā Doma"
 
 

<< Atpakaļ