Engures novads

"Alegorija" atgriezusies no pasaules čempionāta šova dejās!16-09-2014

Deju studija "Alegorija" pēc neskaitāmiem treniņiem un grūta darba ir atgriezusies no Prāgas, kur, pārstāvot Latviju, savu veikumu atrādīja Pasaules Čempionātā Šovu dejās. Čempionātā piedalījās ap 2400 dejotāju no 25 valstīm un 4 kontinentiem dažādās kategorijās: solo, duetos, grupās, formācijās un uzvedumos. 5 dienu garumā dalībnieki sacentās par 2014.gada Pasaules čempionu titulu.

Latviju pārstāvēja deju studija “Alegorija” ar iestudētu horeogrāfiju - stāstu par Ēģiptes piramīdām - "If you want to look inside" (ja tu vēlies ieskatīties iekšpusē – no angļu val.). Rezultātā ieguvām 8.vietu lielformāta uzvedumu (Large Prodctions) kategorijā.
 
Papildus dalībai čempionātā, gida pavadībā paguvām apskatīt arhitektūras brīnumiem bagāto Prāgu un caur autobusa logu vērot Lietuvas, Polijas un Čehijas ainavisko dabu.
 
Par finansiālo atbalstu šī brauciena īstenošanā un dejotājiem doto iespēju gūt jaunus iespaidus sakām lielu paldies Engures novada Domei, personīgi Gundaram Važam, Imantam Valeram un Zintai Trautmanei. Kā arī paldies uzņēmumam SIA „Ceļu Emulsija-HL” (personīgi dejotājas Līvas tētim Andim Otto) par dalības maksu segšanu.
Paldies arī gādīgajiem līdzbraucējiem vecākiem un Latvijas Mūsdienu deju asociācijas priekšsēdētājam Igoram Grīnbergam par morālo atbalstu un organizatorisko palīdzību sacensību laikā! “Alegorija” izsaka pateicību arī visiem darbīgajiem cilvēkiem: Ilzei Vekšinai par palīdzību organizatoriskos darbos, Evijai Ķirķei par palīdzību deju rekvizīta apgleznošanā, Zinai Aksjonovai tērpu darināšanā un komunālās daļas komandai par deju rekvizīta izgatavošanu, īpaši galdniekam Agrim un vadītājam Mārim Turkam!
Pirmā sezonas nodarbība ir jau notikusi! Pievienojies deju studijai "Alegorija" jaunajā 2014./2015. mācību gadā, un tas būs viens no neaizmirstamākajiem un pozitīvākajiem pavērsieniem Tavā dzīvē! Zvani vadītājai Ilvai: mob. 26405042
 
Katerīna Stefanovska
Ilva Jirgensone
 
 

<< Atpakaļ