Engures novads

Apmācības prezentācijas iemaņas 2.0 jauniešiem19-11-2013

Daudzi cilvēki ikdienas dzīvē saskaras ar nepieciešamību pasniegt informāciju efektīvi, kvalitatīvi un interesenti, bet ne vienmēr ir skaidrs, kā to izdarīt. Prezentācija – tas ir informācijas nodošanas veids, ar kura palīdzību var sasniegt dažādus mērķus: informēt vai pārliecināt klausītājus, iegūt piekritējus, pārdod ideju vai preci, nodibināt kontaktu vai iemantot labvēlību.

Prezentācijas māksla – tas ir nepieciešams iemaņu komplekts, kas ietver sevī daudz vairāk nekā spēju sagatavot slaidus un tekstu uz lapiņas.
Tiem, kas vēlās attīstīt savas informācijas pasniegšanas iemaņas, JASMA organizē apmācības „Prezentācijas iemaņas 2.0". Praktisko nodarbību laikā apmācību dalībniekiem būs iespēja pamēģināt vai izkopt dažādus prezentāciju veidus.
Apmācības „Prezentācijas iemaņas 2.0" notiks Rīgā, 23. novembrī no plkst. 11 līdz 16. Apmācības notiks bilingvāli – latviešu un krievu valodās. Dalība ir bezmaksas.
Dalībniekiem tiek nodrošināti nepieciešami materiāli un ēdināšana. Dalībniekiem no reģioniem tiek kompensēti ceļa izdevumi.
Vietu skaits ir ierobežots. Lai pieteiktoss, nepieciešams līdz 18. novembrim ieskaitot aizpildīt tiešsaistes anketu: http://go.jasma.lv/presentation. Gaidām pieteikumus no dalībniekiem vecumā no 17 līdz 30 gadiem. Apstiprinātiem dalībniekiem ir paredzēts mājas uzdevums.
Apmācības organizētas starptautiskā projekta "Young Europeans for Global Development" ietvaros. Projektu atbalstīja EuropeAid.
 
Papildus informāciju var saņemt pie Marijas – marija@jasma.lv, 26069729.
 
Avots: jaunatneslietas.lv
 

<< Atpakaļ