Vēl tikai līdz 11. aprīlim 9. un 12. klašu skolēni var pieteikties stipendijai23-03-2016

Topošie pirmkursnieki, kas vismaz vienu gadu ir bijuši deklarēti Engures novada pašvaldības teritorijā, līdz 11. aprīlim var pieteikties Engures novada pašvaldības stipendijai studijām jebkurā no Latvijas augstskolām vai vidējās speciālās mācību iestādēs.

Pieteikties stipendijai ir iespējams, aizpildot on-line pieteikuma anketu un augšupielādējot nepieciešamos dokumentus mājas lapā www.fonds.lv. Lai pieteiktos stipendijai, abiturienta vidējai atzīmei ir jābūt augstākai par 7,5 ballēm.
Stipendijas apmērs ir 1 600 EUR akadēmiskajā gadā, un tā tiek izmaksāta visu studiju laiku. Pretendenti nedrīkst vienlaikus būt LU Fonda vai citu mecenātu stipendiju ieguvēji, kā arī LU darbinieki.
2016./2017. akadēmiskajā gadā LU Fonds plāno piedāvāt vairāk nekā 20 dažādas mecenātu stipendijas Latvijas Universitātes un citu Latvijas augstskolu studentiem. Nākamā pieteikšanās stipendijām notiks 2016. gada rudenī. Aktuālā informācija par pieejamām stipendijām un pieteikšanās noteikumiem atrodama www.fonds.lv un www.facebook.com/LUFonds.

Informāciju sagatavoja
Nataļja Kornišova