Engures novada studiju uzsākušos jauniešus aicina pieteikties stipendijai06-09-2019

Engures novadnieki, kuri 2019./2020. akadēmiskajā gadā uzsākuši pamatstudijas pirmajā kursā kādā no akreditētajām Latvijas augstskolām, līdz 30. septembrim aicināti pieteikties Latvijas Universitātes (LU) fonda pārvaldītajai Engures novada pašvaldības stipendijai.

Pateicoties Engures novada pašvaldības gādībai, jau kopš 2014. gada ir nodibināta šī stipendija. Tās mērķis ir finansiāli atbalstīt Engures novada pašvaldības jauniešus izglītības pieejamībai ikvienā Latvijas augstskolā vai vidējā speciālajā mācību iestādē pašvaldības atbalstāmajās studiju un mācību specialitātēs. Pieteikšanās noris, aizpildot tiešsaistes pieteikuma anketu un pievienojot nepieciešamos dokumentus LU fonda tīmekļvietnē www.fonds.lv. Šogad pašvaldība plāno piešķirt 2 stipendijas, katras apmērs ir 1 600 EUR/ akad.gadā.

Pieteikties konkrētajām stipendijām varēs visi Latvijas augstāko izglītības iestāžu studenti – Engures novadnieki (deklarēti vismaz 1 gadu), kuru vidējā atzīme, absolvējot 12.klasi, ir augstāka par 7,5 ballēm.  Pašvaldības prioritāri atbalstāmās studiju specialitātes: 1) inženiertehniskās specialitātes; 2) eksaktās specialitātes; 3) medicīnas specialitātes; 4) pašvaldībai nepieciešamās specialitātes. Anketai būs jāpievieno arī EUROPASS parauga CV un motivācijas vēstule ar aprakstu par tā autora sabiedrisko darbošanos un akadēmiskajiem sasniegumiem.

Plašāku informāciju par stipendijas nosacījumiem ir pieejama atrast sadaļā Novadu pašvaldību stipendijas”.

Lai uzzinātu vairāk par iespējām pieteikties stipendijām, norisināsies divi informatīvie semināri, kura laikā LU fonda pārstāvji dos praktiskus padomus, bet esošie stipendiāti pastāstīs vairāk par pieteikšanās procesu:

I seminārs: 10. septembrī plkst. 15.30 LU centrālajā ēkā, Raiņa bulvārī 19, 153. auditorijā (LU Juridiskās fakultātes telpās). Sekot aktivitātēm FB pasākumā >>

II seminārs: 11. septembrī plkst. 15.30 LU Dabas mājā, Jelgavas ielā 1, 701. auditorijā. Sekot aktivitātēm FB pasākumā >>

Vairāk par stipendiju un iepriekšējiem Engures novada stipendiātiem, lasi ŠEIT!