Engures novads

Esi radošs! Piedalies konkursā "Mana zeme skaistā"08-08-2018

“Mana zeme skaistā” projekta darba grupa lepojas un priecājas par skolēnu lielo aktivitāti un iesūtītjām fotogrāfijām. Konkursa otrā kārta gaidāma 15.09.2018.

Tas ir vienkārši! Ar jebkuru mobilo telefonu vai fotoaparātu Tu vari uzņemt fotogrāfijas un iesniegt konkursam mājas lapā www.manazemeskaista.lv, kur ir iespēja ievietot savu attēlu pie sava novada, skolas un klases. Mājas lapas apmeklētājiem būs iespēja nobalsot par labākajiem attēliem.
 
Skolēnu labākie darbi tiks izgatavoti, kā foto gleznas un izstādīti izstādēs, lai demonstrētu plašākai sabiedrībai. Projekta noslēgumā foto gleznas kā dāvinājums nonāks skolu īpašumā, ienesot, valsts svētku noskaņu un Latvijas skaistumu caur skolēnu radošajiem darbiem mācību iestādēs.
 
No Tevis tiek sagaidīts fotoattēls, kur redzams mūsu zemes skaistums Tavā novadā, pilsētā vai citur Latvijā. Jebkurš foto attēls, kuru pats esi uzņēmis, ir atbilstošs konkursam.
Piedalies konkursā un iegūsti vērtīgas balvas gan sev, gan skolai!
 
Konkursā var piedalīties jebkurš skolēns no 1.-12. klasei. 
 
Latvijas skolu jaunatnes fotokonkurss “Mana zeme skaistā”, tiek rīkots ar mērķi stiprināt piederības sajūtu un mīlestību pret savu zemi, rosinot skolēnus izpausties radoši.
Lai projekts norisinātos veiksmīgi, ļoti nozīmīga ir sadarbība ar skolām un novadu un pilsētu uzņēmējiem. Projekta darba grupas uzdevums ir veidot priekšstatu par uzņēmumu kā būtisku projekta atbalstītāju, kurš nodrošina sava novada skolas un skolēnu dalību konkursā.
 
Vairāk informācijas facebook mājas lapā Mana zeme skaistā un projekta mājas lapā ŠEIT:
Projekta video ŠEIT:
 
Leposimies ar Latvijas skaistumu kopā!
 
FOTO: 1. vietas ieguvējs Engures novadā,  Roberts Šivars,  4. klase Engures vsk. 

<< Atpakaļ