Engures novads

FOTO: Aizvadīta Engures novada jauniešu talka23-04-2016

Sestdien, 23. aprīlī, daudzviet Engures novadā iedzīvotāji talkoja Lielās talkas ietvaros. Tostarp, piejūrā notika 2. jauniešu talka, kuras ietvaros sadarbībā ar Ķemeru Nacionālo parku jaunieši no Engures, Smārdes un Lapmežciema pagasta nomarķēja 8 km garu velomaršrutu.

11 jaunieši talkoja trīs grupās. Katra grupa tika aizvesta uz savu sākumpunktu, grupai veicot 2 - 3 km. Tādējādi kopumā tika nomarķēts viss velomaršruts un savākti seši maisi ar atkritumiem. 
 
Maršruts galvenokārt ved gar autoceļu malām, taču, kur vien iespējams, tiek piedāvātas alternatīvas. Pie tām pieskaitāms arī šodien marķētais posms, kas nu ļaus vieglāk atrast ceļu, kas savieno Ragaciemu un Klapkalnciemu, taču ļaus izvairīties no braukšanas gar autoceļu, kur vasarās satiksme ir īpaši intensīva un pārvietošanās ar velosipēdu kļūst bīstama.
Jāpiebilst, ka maršruta apraksts ar karti atrodams un lejupielādējams www.kemerunacionalaisparks.lv.
 
Paldies talciniekiem - Andrejam Jencim, Klaudijai Gadišķei, Agijai Balodei, Montai Štālai, Paulai Turkai, Kitijai Katkovskai, Agnesei Zilickai, Betijai Fišerei, Montai Buntiņai un Indrai Krēgerei! Talku organizēja Engures novada Jauniešu Dome.
 
Paldies Smārdes GPC par talciniekiem uzsauktajām desiņām!
 
Foto: Kristaps Zaļkalns
 

<< Atpakaļ