Engures novads

FOTO: Ar atraktīvu performanci aizvadīts "Dance for Peace" koncerts30-10-2015

Šlokenbekas muižā ceturtdien, 29. oktobrī - tieši pēc deviņiem mēnešiem un tieši tajā pašā vietā, kur jauniešu forumā "SPĒKS IR ENGURES NOVADA JAUNIEŠOS" dzima Engures novada ERASMUS+ deju projekta ideja- aizvadīts Engures novada Domes projekta "Dance for Peace" koncerts.

Jaunieši uz koncertu bija sagatavojuši videomateriālu ar semiotiski piesātinātām īsfilmām, kas abstrakti ilustrēja, ko ar mieru saprot projekta dalībnieki. Koncerta apmeklētāji videomateriālu varēja noskatīties mazajā zālē, bet lielajā zālē risinājās koncerts. Koncerta sākumā jaunieši "apčubināja" publiku, uzrunājot skatītājus ar plakātiem par mieru. Vairākās dejās tika iesaistīti arī skatītāji, tostarp koncerta otrajā daļā skatītāji devās skatuves pakājē un dejoja kopā ar jauniešiem. Koncertā varēja redzēt arī īsus teatrālus skečus, performances un dažādus deju stilus, ko caurvija miera tēma.
 
Koncerta noslēgumā jaunieši aicināja uz skatuves arī "Dance for Peace" projekta organizatorus, lai vienotos Eltona Džona dziesmā "Imagine".
 
Taču projekts vēl turpinās - piektdiena ir veltīta projekta izvērtēšanai. Tikai sestdien - dalībnieki dodas uz mājām.
 
Projektu rīko Engures novada Dome Engures novada jauniešiem sadarbībā ar biedrību "Pozitīvā Doma" un deju studiju "Alegorija" un projekta partneroragnizācijām no Spānijas, Zviedrijas un Polijas.
 
No Eiropas Savienības programmas "Erasmus+" piesaistītais finansējums projektam ir 20 806 eiro.
 
 
Foto: Kristaps Zaļkalns
 
 

<< Atpakaļ