Engures novads

FOTO: Engures novada "Erasmus+" deju projekts rit pilnā sparā27-10-2015

Kopš aizvadītās piektdienas, 23. oktobra, Šlokenbekas muižā neformālās izglītības "Erasmus+" projektā "Dance for Peace" rosās 40 jaunieši no Spānijas, Zviedrijas, Polijas un Latvijas (Smārdes, Lapmežciema, Engures un Tukuma).

Projekta centrālā tēma ir deja, taču mācību ietvaros notiek virkne citas aktivitātes, kurās praktiskā ceļā jaunieši uzlabo ne tikai dancošanas meistarību, bet arī komunikācijas spējas, angļu valodu, zināšanas par citām Eiropas kultūrām un daudzas citas prasmes.
 
Jaunieši veido dažādas radošās darbīncas, ir noticis nacionālais kultūras vakars, kurā jaunieši citas valsts jauniešus iepazīstina ar savu dzimteni un kultūru, jaunieši ir Milzkalnē vienojās tradicionālā latviskā rituālā ar jauniešiem, kuri šobrīd ir ieradušies līdzīgā projektā Tukuma jauniešu centrā.
 
Visvairāk laika tiek veltīts dejošanas prasmju uzlabošanai, lai vienotos iespaidīgā kopīgā noslēguma koncertā, kas notiks 29. oktobrī pl.18.00. Šlokenbekas muižā.
 
Projektu rīko Engures novada Dome Engures novada jauniešiem sadarbībā ar biedrību "Pozitīvā Doma" un deju studiju "Alegorija" un projekta partneroragnizācijām no Spānijas, Zviedrijas un Polijas.
 
No Eiropas Savienības programmas "Erasmus+" piesaistītais finansējums projektam ir 20 806 eiro.
 
 
Vēl par šo tēmu:
 
 
 

<< Atpakaļ