Engures novads

FOTO: Engures novada jaunietes dodas uz Erasmus+ projektu Francijā16-07-2015

Šodien piecas Engures novada jaunietes ar grupas līderi Indru Krēgeri ir ceļā uz ES programmas "Erasmus+"atbalstītu jauniešu apmaiņas projektu "Let`s rise up!", kas notiek Francijā, Beaumottē līdz 31. jūlijam.

Projektā piedalās jaunieši no Francijas, Itālijas, Beļģijas un Latvijas - Engures novada. Projekta galvenā tēma ir cilvēktiesības. Jaunieši kopā darbosies un veidos filmiņu par šo tēmu.Projekta programma ir interesanta un piesātināta ar dažnedažādākajām aktivitātēm.
 
Projektā piedalās jaunietes no visiem trim Engures novada pagastiem: Lapmežciema, Smārdes un Engures - Paula Zilberte, Betija Fišere, Paula Turka, Katrīna Silva Mierkalne un Monta Štāla. Savukārt grupas līders gods uzticēts Engures vidusskolas aizrautīgajai sporta skolotājai Indrai Krēgerei.
 
Projektā uz piecām vietām pieteicās 8 jaunieši. Priekšroka tika dota tiem jauniešiem, kuri aktīvi iesaistās sabiedriskajos procesos un domā ne tikai par savu labumu, bet arī citu jauniešu labklājību - ir realizējuši Engures novada Domes jauniešu projektus vai iesaistās Engures novada Jauniešu domes attīstībā (piemēram, piedalījušies jauniešu talkā vai domes attīstībā), paužot savas iniciatīvas.
 
Projekta koordinators ir organizācija "Beauomttes centrs". No Latvijas puses projektu koordinē biedrība "Pozitīvā Doma" sadarbībā ar Engures novada Domi.
 
P.S. Augusta pēdējā nedēļā pieciem Engures novada jauniešiem vecumā no 18 - 25 gadiem būs iespēja bez maksas paviesoties Anglijā, piedaloties intelektuālā projektā, kas saistīts ar cīņas mākslu. Aviobiļetes, dzīvošanu un ēšanu pilnībā atmaksā Eiropas komisija. Pieteikties var ikviens Engures novada jaunietis!
Interesentiem rakstīt uz epastu kristaps.zalkalns@enguresnovads.lv.
 

<< Atpakaļ