Engures novads

FOTO: Ēnu dienā skolēni seko Engures novada pašvaldības policijai15-02-2017

Trešdien, 15. februārī, visā Latvijā risinājās Ēnu diena - tas ir izglītojošs profesionālās orientācijas pasākums, kurā skolēniem ir iespēja apmeklēt dažādas darba vietas un kļūt par darbinieku "ēnām", iegūstot praktisku priekšstatu par profesiju.

Kārtējo gadu skolēni bija izvēlējušies ēnot Engures novada pašvaldības policijas darbu. Četri Lapmežciema pamatskolas skolēni sekoja pašvaldības policijas priekšniekam Jānim Vancānam un inspektoram Pēterim Ivaško. Vancāns ar teoretisku lekciju iepazīstināja skolēnus ar pašvaldības policista darba ikdienu un veicamajiem pienākumiem. Savukārt Ivaško izrādīja pašvaldības policijas auto un tā aprīkojumu, ilustrējot skolēniem policijas mobilitāti.
 
Savukārt Samanta no Tukuma Raiņa ģimnācijas, kura ir beigusi Engures pamatskolu, sekoja pašvaldības sabiedrisko attiecību un jaunatnes lietu speciālistam. Skolniece devās līdz darbiniekam uz interviju ar Engures novada uzņēmēju Andri Ramoliņu, vēroja reportāžas veidošanu par Ēnu dienu no Lapmežciema pagasta pārvaldes, devās uz Latvijas Valsts ceļu muzeju un iepazinās ar darba tehnoloģisko pusi Engures novada Domē.
 
Paldies Lapmežciema pamatskolai un Engures novada pašvaldības policijas darbiniekiem par atsaucību!
 
 
 

<< Atpakaļ