Engures novads

FOTO: Jaunieši no Jordānijas, Ēģiptes un Spānijas socializējas ar latviešiem talkojot (papildināts)27-06-2014

Aizvadītajā ceturtdienā, 26. jūnijā, Engures novadā, Gausajā jūdzē ieradās autobuss ar jauniešiem no Jordānijas, Ēģiptes, Spānijas un Latvijas, lai realizētu neformālās izglītības aktivitātes, tostarp, aizvadot talku jūras krastā.

Šis ir biedrības „Dobeles Jauniešu domes” projekts „Be active, be sustainable!”*, ko finansē ES programma „Jaunatne darbībā”. Projekta galvenā aktivitāte ir jauniešu apmaiņa, kas norisinās Tukumā un Rīgā no š.g. 21. līdz 29. jūnijam. Apmaiņā piedalās kopumā 24 jaunieši no Latvijas, Ēģiptes, Jordānijas un Spānijas.
 
Jaunieši kopīgi diskutēja par pilsētvides piemērošanu aktuālām jauniešu vajadzībām, iepazina atšķirīgo un Latvijas iedzīvotājiem bieži ne tik labi iepazīto pārstāvēto dalībvalstu kultūru, tostarp izbaudīja latviešu tradīcijām bagāto Līgo vakaru un Jāņus.
 
Engures novadā notika plānotais pārgājiens gar jūru, un talkošana kopā ar vietējiem jauniešiem, tādējādi gūstot papildu pieredzi, lai smeltos idejas aktivitātēm un projektiem pēc „Be active, be sustainable!” projekta. Kā atzina talkošanas aktivitātes idejas autori, talkošana ir patiesi lielisks veids kā kopīgi pavadīt laiku, jo vienmēr "finišā" ir garentēts pozitīvs rezultāts. Jaunieši savāca piecus lielus maisus ar atkritumiem.
 
 
 
 
 

<< Atpakaļ