Engures novads

FOTO: Jaunieši tiekas ar priekšsēdētāju un dodas kultūras tūrē uz Rīgu28-10-2015

Otrdien, 27. oktobrī, Engures novada Domes "Erasmus+" projekta "Dance for Peace" dalībnieki tikās ar Engures novada Domes priekšsēdētāju Gundaru Važu un devās iepazīties ar Latvijas vērtībām uz galvaspilsētu.

Vispirms jaunieši apmeklēja Engures novada Domi, dodoties nelielā ekskursijā pa pašvaldības telpām, bet pēc tam noklausījas Domes priekšsēdētāja G.Važas prezentāciju par Engures novadu. Prezentācijas beigās ārzemju jaunieši priekšsēdētājam uzdeva sev interesējošos jautājumus par Engures novadu, kā arī oficiāli ielūdza G.Važu uz projekta noslēguma koncertu Šlokenbekas muižā.

Pēc tam visi projekta dalībnieki devās uz Rīgu. Galvaspilsētā jauniešus sagaidīja Latvijas Jaunatnes padomes brīvprātīgie jaunieši, kur caur spēlēm, tradīcijām, mīklām un deju jauniešiem stāstīja par latviešu tradīcijām un Rīgas nozīmīgākajām vietām. Piemēram, jaunieši apguva deju soļus Doma laukumā, bet pie Brīvības pieminekļa jauniešiem bija jāatbild uz jautājumiem par Latvijas vēsturi. Pie pieminekļa notika arī kopīga fotografēšanās.
 
Projekta noslēguma koncerts notiks 29. oktobrī pl.18.00. Šlokenbekas muižā. Ieeja bez maksas.
 
 
Projektu rīko Engures novada Dome Engures novada jauniešiem sadarbībā ar biedrību "Pozitīvā Doma" un deju studiju "Alegorija" un projekta partneroragnizācijām no Spānijas, Zviedrijas un Polijas. Projektā piedalās 40 jaunieši no Spānijas, Zviedrijas, Polijas un Latvijas (Smārdes, Lapmežciema, Engures un Tukuma).
 
 
No Eiropas Savienības programmas "Erasmus+" piesaistītais finansējums projektam ir 20 806 eiro.
 
 
Saistītie raksti:
 

<< Atpakaļ