Engures novads

Iespēja apgūt franču valodu un kultūru bez maksas Tukumā24-11-2014

PIETEIKŠANĀS NOSLĒGUSIES! VISAS VIETAS JAU IR AIZPILDĪTAS. Iespēja apgūt franču valodu un kultūru biedrībā "Pozitīvā Doma" pie Perrines - brīvprātīgās no Francijas. Projektu finansē ES programma "Erasmus+" un pavisam projektā piedalās 3 brīvprātīgie.

Doroteja no Vācijas un Frančesko no Itālijas brīvprātīgo darbu veic Tukuma Sociālajā dienestā, savukārt Perrine brīvprātīgo darbu veic biedrībā Pozotīvā doma. Jaunieši Tukumā ir līdz 2015. gada rudenim (12 mēneši). 
 
Sākot ar decembri Perrine ir gatava organizēt un vadīt nodarbības visiem tiem, kam interesē apgūt franču valodu, kā arī laika gaitā iemācīties un kopā pagatvot kādu tipisku franču ēdienu, izzināt franču kultūru un paražas.
 
Nodarbības notiks 1 vai 2 reizes nedēļā (atkarībā no dalībnieku interesēm) laikā no pulksten 17.30 - 19.00 vai 19.30.
 
Nodarbības notiks Talsu ielā 20, NVO mājā. Nodarbības ir bezmaksas. Nodarbību pamatvaloda būs angļu un franču valoda. Perrine mācās arī latviešu valodu.
 
Nodarbības plānotas līdz pat projekta nolēgumam 2015. gada novembrim. Galvenais nosacījums interesentiem - prieks mācīties un kopā izzināt jaunas kultūras, savstarpēji iepazīties un lietederīgi pavadīt laiku kopā apgūstot svešvalodu.
 
Interesentiem rakstīt uz e-pastu pozitivadoma@pozitivadoma.lv sūtot nformāciju: vārds, uzvārds, vecums, kontaktinformācija, franču valodas zināšanas (bez, ar)) līdz 30. novembrim ieskaitot.
Vietu skaits ierobežots. Grupā paredzēti ne vairāk par 10 cilvēkiem. Pirmā tikšanās plānota 3. decembrī plkst 17.30.
 
 

<< Atpakaļ