Engures novads

Iespēja doties 9 mēnešus ilgā piedzīvojumā uz Sicīliju!22-03-2015

Engures novada jaunieti! Ja esi vecumā no 18 – 30 gadiem, ja pārvaldi angļu valodu vismaz sarunvalodas līmenī, ja vēlies izaicināt sevi, piedzīvot starpkultūru mācīšanos dodoties ES programmas „Erasmus+” finansētā brīvprātīgā darba projektā „ENERGY+” uz Sicīliju (Itāliju) laikā no 01/06/2015- 29/02/2016 (9 mēnešus)un darboties kopā ar jauniešiem no dažādām valstīm, tad šī ir iespēja Tev!

Nav svarīga Tava izglītība un pieredze, svarīga ir Tava motivācija un vēlēšanās iesaistīties un darboties brīvprātīgi Engures novadā (pirms projekta posmā un atgriežoties) un pašā projektā.
Par to, kas ir programma „Eiropas brīvprātīgais darbs”  (EBD) informācija šiet: 
http://jaunatne.gov.lv/lv/erasmus/kas-ir-ebd
Kā tapa EBD projekts „ENERGY+”:
Projekta koordinators ir ilgadējā biedrības „Pozitīvā Doma” partnerorganizācija CESIE no Palermo, Sicīlijas. Projektā apvienosies divas reizes pa vienam brīvprātīgajam no Latvijas, Francijas, Spānijas, Grieķijas, Slovēnijas un Serbijas.
Par pašu projektu – pielikumā.
Projekts nodrošina: Ceļa izmaksas, dzīvošanu, ēdināšānu, kabatas naudu, apdrošināšanu un sagatvošanos pirms projekta un projekta laikā. Eiropas Savienība finansē šo projektu, lai jaunietim ir iespēja mācīties, iegūt jaunu pieredzi, veicot brīvprātīgo darbu citā valstī. Arī pie mums ir brīvprātīgie  no Itālijas, Francijas un Vācijas, kuri veic brīvprātīgo darbu Tukumā un to atspoguļo savā blogā
https://volunteersintukums.wordpress.com/
Ja Tevi interesē šis projekts, sūti savu CV angļu valodā (norādot dzīvesvietas adresi, kontaktinfo un jebkuru pieredzi, darīto, kas gūta brīvajā laikā) un motivācijas vēstuli arī angļu valodā, uz
mobility@pozitivadoma.lv līdz 7. aprīlim (ieskaitot). Ja ir jautājumi, neskaidrības, raksti uz e-pastu vai zvani uz 29255774. Pēc 7. aprīļa sazināsimies un aicināsim uz interviju.
„Pozitīvā Doma” ir „Erasmus+”akreditēta brīvprātīgo nosūtītājorganizācija un uzņēmējorganizācija. No 2015. gada janvāra esam noslēguši sadarbības līgumu ar Engures novada Domi un sadarbībā ar Domes jaunatnes lietu speciālistu Kristapu Zaļkalnu piedāvājam jauniešiem dažādas iespējas piedalīties un līdzdarboties starptautiskajos projektos. 
Vairāk informācija ŠEIT.

<< Atpakaļ