Engures novads

Iespēja jauniešiem pavadīt augustu Francijā!14-07-2014

Jau otro reizi biedrības "Pozitīvās Domas"sadarbības partneri Francijā organizē jauniešu ( 18 - 30 g.v.) apmaiņu Francijas dienvidos, kalnainā apvidū.

Jau otro reizi "Pozitīvās Domas"sadarbības partneri Francijā organizē jauniešu ( 18 - 30 g.v.) apmaiņu Francijas dienvidos, kalnainā apvidū. Šogad apmaiņas tēma ir folklora, senais cilvēks, tā rituāli, dzīvesveids, pagānisms, stāsti un teikas un tml. Apmaiņā piedalīsies jauniešu no Francijas, Latvijas, Islandes un Greiķijas. Apmaiņas laiks no 4. - 25. augustam. Detalizēta informācija pielikumā (angļu valodā).
 
Apmaiņas laikā dalībniekiem ēdināšana un visas aktivitātes ir par brīvu. Dzīvošana būs teltīs. Dalībniekiem pašiem jānopērk ceļa biļetes uz apmaiņas vietu (turp atpakaļ). Pēc projekta katram dalībniekam tiks atmaksāti 170 eiro ceļa izmaksas no projekta līdzekļiem, atlikusī ceļa izdevumu summa ir dalībnieku pašieguldījums.
 
Projektu finansē ES programma "Erasmus+".
 
Jauniešiem, kam interesē dalība apmaiņass projektā, lūdzam azpildīt pieteikuma anketu un atsūtīt mums uz šo e-pastu pozitivadoma@pozitivadoma.lv līdz 17. jūlijam (ieskaitot).
 
 
 

<< Atpakaļ