Interneta aptauja Engures novada jauniešiem09-10-2014

Hei, gribas pārmaiņas? Piedalies Engures novada jauniešu aptaujā! Tuvujoties gada nogalei, pašvaldības plāno budžetu nākamajam gadam. Engures novada pašvaldība uzrunā Engures, Lapmežciema un Smārdes pagasta jauniešus, lai apkopotu vietējo jauniešu ieteikumus, vēlmes, iniciatīvas, domas.

Tas palīdzēs mums saprast, ko varam darīt jauniešu labā, kā varam pilnveidot jauniešu ikdienu, kā varam atbalstīt jauniešus Engures novadā un palīdzēt sasniegt tavus mērķus.Piemēram, pēc tikšanās ar jauniešiem 2012. un 2013. gadā, ņemot vērā izteiktās jauniešu iniciatīvas, izveidojām 36 vasaras darba vietas un iegādājāmies florbola bortus Smārdes sporta zālei un realizējām daudzus citus jauniešu ieteikumus.Šogad vēlamies uzrunāt vairāk jauniešus, tādēļ esam izveidojuši interneta aptauju.Šī ir tava iespēja uzlabot savu apkārtējo vidi un, kas zin, - varbūt ielikt pamatus kādam sapnim... Aizpildi anketu apdomīgi un pārsūti arī to saviem draugiem!
Anketa ir anonīma un paredzēta jauniešiem vecumā no 13 - 25 gadiem.

Anketa šeit: