Engures novads

Izstādes „ENGURE - IDENTITĀTE” atklāšana07-08-2015

8. augustā Engures svētku ietvaros tiks īstenots projekts „ENGURE - IDENTITĀTE”. Visas dienas garumā Engures ostas teritorijā būs iespēja sekot līdzi Engures identitātes meklējumiem un apskatīt jauno mākslinieku veikto darbu prezentācijas.

„ENGURE - IDENTITĀTE” ir mākslas projekts, kura mērķis ir radīt mūsdienām atbilstošu Engures identitāti, izmantojot dažādu mediju mākslu. Piedalīsies jaunie un topošie mākslinieki, kas darbojas dažādos mākslas medijos – fotogrāfija, audiovizuālā māksla, grafiskais dizains, vides dizains, stand up komēdija. Viņi piedāvās oriģinālu skatījumu un dos iespēju lūkoties uz Enguri no jauna, atspoguļos tās atšķirīgās iezīmes un sajūtas, ko sniedz pilsētas infrastruktūra, daba un cilvēki.
 
PROGRAMMA:
14.30 Izstādes „ENGURE - IDENTITĀTE” atklāšana un diskusija ar māksliniekiem;
16.00 Stand up comedy izrāde;
21.00 Pasākuma noslēgums.
 
Uzreiz pēc izstādes atklāšanas norisināsies diskusija par tēmu mūsdienu mākslas formas un Engures identitātes meklējumi. Tajā piedalās mākslinieki - Pēteris Brosovs, Henrihs Bināns, un Engures pagasta pārvaldes vadītāja Baiba Pļaviņa, Engures Saieta nama vadītāja Jolanta Kraukle un aktīvā engurniece Monta Štāla.
Paralēli ostas teritorijā būs apskatāma izstāde "ENGURE - IDENTITĀTE", kā arī iespējas spēlēt galda spēles un jaukā atmosfērā labi pavadīt laiku.
 
Projekts tapis Engures novada Jauniešu projektu konkursa ietvaros. Projektu atbalsta Latvijas Maiznieks, Jahtklubs Engure, Ponton.lv, SIA "Unda", Engures Saieta nams, Latvijas Kultūras koledža, ZONA projects.
 

<< Atpakaļ