Engures novads

Jau 22. februārī - Jauniešu forums! (+reģistrācijas anketa)14-02-2018

Engures Saietu namā 22. februārī pl.18.00 risināsies jau 4. Engures novada jauniešu forums "Spēks ir Engures novada jauniešos". Aicināti piedalīties gan jaunieši, gan visi, kas strādā ar jauniešiem Engures novadā.

Nāc uz jauniešu forumu un uzzini par pašvaldības Tev piedāvātajām jauniešu iespējām - stipendiju, projektiem un ārzemju braucieniem, un citām aktualitātēm 2018. gadā!!!
 
Ņemot vērā, ka patlaban pilnā sparā rit ziemas olimpiskās spēles '2018 Phjončhanā, jauniešiem būs iespēja izmēģināt spēkus daudzveidīgā olimpiskajā viktorīna - esam padomājuši, lai jautājumi būtu interesanti gan zēniem, gan meitenēm.
 
Mēs turpinām strādāt pie jautājuma par jauniešu centriem, tādēļ vēlamies uzzināt arī Tavu viedokli - kādas lietas, iekārtas vai gadžetus tu vēlētos redzēt jauniešu centrā? Šoreiz visaktuālākais - jauniešu telpas Smārdē. 
 
Tā ir tava iespēja izteikt ierosinājumus un priekšlikumus, lai uzlabotu savu un citu Engures novada jauniešu dzīvi, piedalīties novada lēmuma pieņemšanā un satikt jaunus draugus no citiem mūsu novada pagastiem.
 
 
 

<< Atpakaļ