Engures novads

Jaunieši jau talko un aicina visus iedzīvotājus piedalīties Lielajā talkā!20-04-2015

15 Engures novada jaunieši aizvadītās nedēļas nogalē Gausajā jūdzē, neskatoties uz vējainajiem laika apstākļiem, devās talkot un piejūrā 4 km garā joslā savāca 1500 litrus atkritumu. Jaunieši ar savu piemēru aicina iedzīvotājus gan Engures novadā, gan visā Latvijā turēt dabu tīru un NĀKAMAJĀ SESTDIENĀ 25. APRĪLĪ PIEDALĪTIES VISLATVIJAS LIELAJĀ TALKĀ!

Talkā piedalījās jaunieši no Engures, Plieņciema, Smārdes, Ragaciema un Lapmežciema, dažu stundu laikā savācot 30 maisus atkritumu.
 
Pēc tam jaunieši devās atpakaļ uz talkas sākumkumpunktu - tūristu stāvlaukumu pie Klapkalnciema, lai ceptu "GPC Smārde" talciniekiem uzsauktās desiņas un šašlikus, uz patīkama noguruma fona, jauki pavadot vakaru.  Paldies "GPC Smārde", kas atbalstīja un novērtēja Engures novada jauniešu pūles!
 
Paldies jauniešiem Andrejam Jencim, Montai Štālai, Betijai Fišerei, Paulai Zilbertei, Paulai Turkai, Kristai Ošniecei, Martai Ločmelei, Agnim Purim (īpašs paldies par sarūpētajām garšīgajām zivīm!), Dāvim Krūmiņam, Katrinai Mierkalnei, Reinim Briedim,Undīnei Podniecei, Indrai Krēgerei, kā arī tiem jauniešiem, kuri vēlējās ierasties, bet netika.
 
Lielā talka - tas nav vienkārši sabiedrisks darbs, bet brīnišķīgs veids kā pavadīt laiku kopā un izdarīt ko labu savas valsts labā. Un tas nebūt nav tik grūti.
Kopā mēs varam paveikt vairāk!
 
Sekojiet sociālajā tīklā Instagram Jauniesi_Engures_novadam !
 
Engures novada domes 
Jaunatnes lietu speciālists
Kristaps Zaļkalns
Tālr. 63192109
 
 
 
 

<< Atpakaļ