Engures novads

Jauniešiem iespēja pieteikties "Erasmus+" projektā Anglijā „2-Gether-As-1” par pašizaugsmi22-07-2015

Engures novada Dome sadarbībā ar biedrību „Pozitīvā Doma” aicina Engures novada jauniešus pieteikt savu dalību jauniešu apmaiņas projektā Anglijā „2-Gether-As-1” par pašizaugsmi izmantojot ciņas mākslu.

KAD? No 24. – 31. augustam (ieskaitot ceļošanas dienas).
 
KUR? Phasels Wood Activity Centre Kings Langley Hertfordshire UK (nepilnas stundas braucienā no London Luton lidostas) Dzīvošana kempingā, teltīs.
 
KAS? Projektā piedalās 5 jaunieši (vecumā no 18 – 25 gadiem, bet var pieteikties arī pāris gadus jaunāki vai vecāki interesenti par minētajiem gadiem. Dalībnieki tiks atlasīti balstoties uz motivaciju.) + 1 līderis no Latvijas, Anglijas, Grieķijas, Horvātijas, Čehijas, Rumānijas un Igaunijas.
 
PAR KO? Projekta mērķis ir aplūkot cīņas makslas tuvplānā, lai iedvesmotu, motivētu un stiprinātu projekta dalībniekus. Projekta pamatā tiks izmantoti cīņas mākslu principi un filozofija kā metafora un rīks, lai aplūkotu tādas tēmas kā pašvirzīšana un pašattīstība, līderībaun pašizvērtēšana, radošums un iedvesma, kultūru dažādība un tml.
 
CIK? Projekta organizatori pilnībā sedz dzīvošanas, ēdināšanas un 170 eiro ceļa izmaksas. Dalībnieki sedz 35 eiro dalības maksu, kas jāmaksā organizatoriem no Anglijas projekta laikā un ceļojuma apdrošināšanu.
 
Ja Tevi interesē projekta tēma, ja vēlies iepazīt sevi un apgūt jaunas metodes sevis pilveidošanā, ja esi atvērts jaunām un interesantām lietām, ja vēlies pavadīt lietderīgi laiku kopā ar jauniešiem no dažādām valstīm, ja spēj labi sazināties angļu valodā, kā arī pilnveidot savu angļu valodu, tad šī ir iespēja Tev!
Pieteikšanās līdz 9. augustam, aizpildot anketu:
 
 
 

<< Atpakaļ