Engures novads

Jauniešu apmaiņas projekts "Take a Step Forward" Smārdē25-02-2020

Vai Tevi interesē sabiedrībā aktuālu problēmu risināšana? Vai vēlies izbaudīt mācīšanās procesu neformālā gaisotnē? Vai Tev patīk iepazīties ar vienaudžiem no citām valstīm, ar dažādām kultūrām? Vai esi 16 līdz 30 gadus jauns? Ja atbilde ir "Jā!", tad šis projekts ir domāts Tev!

Projekta “Take a Step Forwardmērķis ir veicināt jauniešos apziņu par sociālo un personisko prasmju pilnveidošanas nozīmīgumu diskriminācijas novēršanā, izmantojot teātra metodes (foruma teātris, “apspiesto teātris”, improvizācija, lomu uzdevumi).
 
Projekta uzdevumi:
- iemācīt atpazīt dažādus socio-psiholoģiskos procesus, kas ietekmē cilvēku savstarpējo komunikāciju, piemēram, pirmā iespaida radīšana, stereotipu rašanās;
- nodrošināt, ka jaunieši ir spējīgi atpazīt un ziņot par “naida runām” (hate speech) un diskrimināciju;
- izveidot radošus informatīvus materiālus par diskriminācijas pazīmēm, par tā novēršanas iespējām formā, kas ir viegli uztverama un viegli pieejama jauniem cilvēkiem;
- iedrošināt jauniešus būt pārliecinātākiem par sevi, drosmīgākiem, pašapzinīgākiem un iemācīties pastāvēt par savām tiesībām un atbalstīt tos, kuriem nepieciešams atbalsts.
 
Projekta datumi: 3.-11.aprīlis
Projekta norises vieta: Smārde, Latvija
Dalībvalstis: Itālija, Latvija, Lietuva, Portugāle, Ungārija.
Vairāk informāciju par projektu meklē: http://bit.ly/takeastepforward

Pieteikšanās: līdz 1.martam
 
 
 

<< Atpakaļ