Jauniešu projektu konkurss – līdz 17. maijam var iesniegt iniciatīvas!28-04-2021

Engures novada jauniešu projektu konkursa projektu iesniegšanas termiņš 2021. gadā noteikts no 25. aprīļa līdz 17. maijam.

Vēršam uzmanību, ka, plānojot projektu, tam jābūt izstrādātam tā, lai tas nebūt pretrunā aktuālajiem epidemioloģiskajiem ierobežojumiem valstī. Citādi projektu nevarēs apstiprināt īstenošanai.

Kontakti: Ja ir kādi jautājumi, droši raksti attīstības plānotājai Alisei Indriksonei uz e-pastu alise.indriksone@enguresnovads.lv - uz šo e-pasta adresi jāsūta arī projektu pieteikumi vai jāiesniedz izdrukātā veidā kādā no Engures novada pašvaldības pārvaldēm Engurē, Lapmežciemā vai Smārdē.

Informācija par 2020.gadā apstiprinātajiem projektiem. Apstiprināts viens projekts: „Bērzciema volejbola laukuma atjaunošana un uzlabošana”

Engures novada Dome ir saņēmusi pieteikumu no E.Zēberga, kurš atsaucies uz Engures novada domes izsludināto Jauniešu iniciatīvu projektu konkursu ar  projekta pieteikumu „Bērzciema volejbola laukuma atjaunošana un uzlabošana”. Projekta mērķis ir nodrošināt pilnvērtīgu volejbola laukuma izmantošanu, popularizēt lietderīga brīvā laika izmantošanu, veicinot veselīgu dzīvesveidu un nodrošinot sporta un brīvā laika pavadīšanu bērniem, jauniešiem, pieaugušajiem.
Projekta aktivitātes: veco, satrūdējušo koka stabu un volejbola tīkla demontāža, jauno volejbola stabu betonēšana/uzstādīšana, smilšu frēzēšana, Volejbola tīkla un līniju uzstādīšana.

***
Engures novada jauniešu projekta konkursa pieteikuma forma ŠEIT.

Finansējuma apjoms ir ierobežots – ja apstiprinātie projekti būs vairāk, nekā plānotie līdzekļi, tad zaļo gaismu saņems savlaicīgākie apstiprināto projektu iesniedzēji.

***
Atskaites forma tev būs nepieciešama, kad projektu būsi pabeidzis, taču savlaicīgi publicējam arī to! Skaties ŠEIT.

Plašāka informācija par citiem projektu piemēriem pieejama sadaļā "Jauniešiem" jeb šeit: enguresnovads.lv/jauniesu-projektu-konkurss