Engures novads

Kopā jautrāk!11-01-2013

Piektdien, 11.janvārī, Smārdes kultūras centrā brīvprātīgās jauniešu aktīvistes Katerīnas Stefanovskas un Engures novada domes jaunatnes lietu speciālista Kristapa Zaļkalna vadībā pulcējās jaunieši , lai dalītos idejās, kā uzlabot savu un vienaudžu dzīvi Smārdē. „Ideju prāta vētras” noslēgumā jauniešu ierosinājumus uzklausīja arī Domes priekšsēdētājs Gundars Važa, kurš atbildēja uz jauniešu jautājumiem. Pasākums noslēdzās ar kopīgu ierosinājumu rīkot jauniešu velobraucienu, kas varētu būt pirmais „lielais pasākums”. Patīkami, ka pasākumu apmeklēja gan Smārdes pamatskolas skolēni, gan smārdinieki, kas jau studē augstskolās un ikdienā Smārdē ir retāk. Jāpiezīmē, „Ideju prāta vētra” tiks rīkota arī Engurē un Lapmežciemā.

Piektdien, 11.janvārī, Smārdes kultūras centrā brīvprātīgās jauniešu aktīvistes Katerīnas Stefanovskas un Engures novada domes jaunatnes lietu speciālista Kristapa Zaļkalna vadībā pulcējās jaunieši  , lai dalītos idejās, kā uzlabot savu un vienaudžu dzīvi Smārdē. „Ideju prāta vētras” noslēgumā jauniešu ierosinājumus uzklausīja arī Domes priekšsēdētājs Gundars Važa, kurš atbildēja uz jauniešu jautājumiem. Pasākums noslēdzās ar kopīgu ierosinājumu rīkot jauniešu velobraucienu, kas varētu būt pirmais „lielais pasākums”. Patīkami, ka pasākumu apmeklēja gan Smārdes pamatskolas skolēni, gan smārdinieki, kas jau studē augstskolās un ikdienā Smārdē ir retāk.  Jāpiezīmē, „Ideju prāta vētra” tiks rīkota arī Engurē un Lapmežciemā.

Pēc tikšanās jaunieši pauda prieku par pasākumu un ar nepacietību mēs visi gaidām nākamo aktivitāti. Svarīga ir pašu jauniešu vēlme radīt, veidot, piedalīties un iesaistīties, tādēļ mēs visi ceram, ka atbalstīsim viens otru, lai izveidotos par spēcīgu organizāciju.

Gribētu atgādināt, ka jaunieši ir aicināti griezties pie manis, jaunatnes lietu speciālista Kristapa Zaļkalna ar savām vēlmēm un ierosinājumiem. Jaunatnes speciālista pienākums ir sniegt atbalstu jauniešu organizācijām un palīdzēt realizēt jauniešu idejas!!! Savus jautājumus droši rakstiet uz kristaps.zalkalns@enguresnovads.lv vai zvaniet 63192109.

Turamies kopā!

Engures novada domes
sabiedrisko attiecību un jaunatnes lietu speciālists
Kristaps Zaļkalns

Foto: K.Zaļkalns
 

<< Atpakaļ