Engures novads

LV 100 konkurss: aicina pieteikties jauniešu projektu konkursam “Pilsēta izAicina”21-02-2018

Sākot ar 15. februāri līdz šī gada 7. martam jauniešu kolektīvi var pieteikties projektu konkursā "Pilsēta izAicina" ar iespēju saņemt līdzfinansējumu radošas idejas īstenošanai citā Latvijas pilsētā vai novadā.

Konkursa mērķis ir finansiāli atbalstīt jauniešu viesošanos citās Latvijas pašvaldībās ar īpaši izveidotu programmu kā veltījumu Latvijas valsts simtgadei, kas uzrunā jauniešu auditoriju un veicina jauniešu līdzdalību, sadarbību un piederības sajūtu savai valstij. Projektu konkursam kopējais pieejamais finansējums ir 10 000 eiro.
Lūdzu uzrunājiet jauniešus, jauniešu organizācijas, biedrības, lai piesaka idejas kas nav tikai dejošana, dziedāšana, bet meklējiet oriģinālu pieeju, ieceri un svarīgi, ka tie ir pat jaunieši, kas ikdienā varbūt uz skatuves nekāpj . Kaut ko no dažādu nozaru sinerģijas, netipisku interešu sadarbība . Rokdarbnieki + motocikli, kūkas + labdarība, pārgājiens un izpēte, kopīgs darbs vietējai kopienai, veltījums Latvijai kaut vai repojot vai ko laikmetīgu darot, neikdienišķa radoša iniciatīva, saruna mūsu nākotnei, izrāde utml. Varbūt tā ir laba iespēja kāda cita notikuma ietvaros : Jauniešu dienas, Neatkarības atjaunošanas svētki _ Baltā galdauta svētki utml.
 
Zemāk saite par konkursu kurā aicinām pietiekties jauniešus.
 

<< Atpakaļ