Engures novads

Novada jauniešiem iespēja pieteikties projektā "Peace" braucienam uz Zviedriju (+REĢISTRĀCIJAS ANKETA)02-05-2016

Engures novada jauniešiem vecumā no 13 – 17 gadiem no 1. - līdz 11. jūnijam ir iespēja gandrīz bez maksas (!) piedalīties „Erasmus+” jauniešu apmaiņas projektā „PEACE” Zviedrijā. Pieteikšanās līdz 6. maijam!

 
Iedvesmojoties no Engures novadā 2015. gada rudenī īstenotā „Erasmus+” jauniešu apmaiņas projekta "Dance for Peace", projekta partneri no Zviedrijas izstrādāja turpinājumu - jauniešu apmaiņas projektu par deju un mieru. Programmā paredzēta dalībnieku iepazīšanās, kopā darbošanas un dejošana, vietējās vides un kultūru iepazīšana, skolu apmeklējums, līdzdalība ikgadējā Danceforumā un citas interesantas aktivitātes.  Visas aktivitātes notiek Zviedrijas ciematiņā Viksjofors un tā apkārtnē.
Laiks: Ceļošana ar Tallink prāmi. 1. jūnijā izbraukšana un 11. jūnijā atgriešanās.
Dalībvalstis: Latvija (Engures novads), Zviedrija un Polija.
Dalībnieki: 10 jaunieši no katras valsts vecumā no 13 – 17 gadiem. Katrai valsts grupai līdzi brauks 1 pieaugušais. No Latvijas grupu pavadīs deju studijas „Alegorija” vadītāja Ilva Jirgensone
Finansējums: Dzīvošanu, ēdināšanu, nodarbības un ceļa izmaksas segs ES programma  „Erasmus+” un Engures novada Dome. Dalībniekiem jāsedz ceļojuma apdrošināšanu un personiskie tēriņi.
Piesakies (skat. zemāk pieteikšanās anketa) ja vari apstiprinoši atbildēt uz VISIEM minētajiem punktiem:
-       Esi jaunietis vecumā no 13 – 17 gadiem
  • Dzīvo vai mācies Engures novadā
  • Tev interesē dejošana un tēma par mieru pasaulē (ņem vērā, ka iepriekšējā pieredze dejošanā nav obligāta)
  • Vari sazināties angļu valodā vismaz pamatsarunvalodas līmenī
  • Tev ir interese satikt jauniešus no citām valstīm un kopā lietderīgi pavadīt laiku
  • Esi gatavs atbraukt uz 2 brauciena sagatvošanās tikšanās reizēm, kas notiks 12. maijā un 25. maijā Engures novada Domē (Smārdē) vai Tukumā (biedrībā „Pozitīvā Doma”), ja būs nepieciešmas, transportu uz/no tikšanos noorganizēs Engures novada Dome.
  • Pēc projekta esi gatavs dalīties savā pieredzē un/vai ieguldīt savu brīvprātīgo darbu kādā no pasākumiem, kas plānoti Engures novadā (skat pieteikšanās anketu). Anketu lūdzam aizpildīt līdz 5. maijam (ieskaitot). 6. maijā sazināsimies ar visiem interesentiem un paziņosim par rezultātiem.
Projektu no Latvijas puses koordinē biedrība „Pozitīvā Doma” un Engures novada Dome
 
Par to, ka noritēja projekts „Dance for Peace” vari iepazīties www.enguresnovads.lv/jauniesiem
Ar info materiālu par to, kas ir jauniešu apmaiņa un  „Dance for Peace” projekta dalībnieces Martas pieredzi vari iepazītieshttp://jaunatne.gov.lv/sites/default/files/web/JSPA/info_materiali/64724_jaunatne_jauniesu_apmainas_projekti_web_0.pdf
un
 

<< Atpakaļ