Pašvaldība aicina jauniešus pieteikties darbam vasaras brīvlaikā05-04-2016

Engures novada pašvaldība aicina jauniešus vecumā no 13-18 gadiem, kuru dzīvesvieta deklarēta Engures novadā un kuri mācās vispārizglītojošās vai profesionālās izglītības iestādēs, līdz 10.maijam pieteikties darbam vasaras brīvlaikā Engures novadā!

Vasaras periodā Engures novada pašvaldība nodrošinās darba vietas 54 jauniešiem, katrā pagastā mēnesī tiks nodarbināti seši jaunieši. Nodarbinātības pasākumos iesaistītie jaunieši strādā 4 stundas dienā, 20 stundas nedēļā, četras nedēļas, saņemot atlīdzību no valstī noteiktās minimālās darba algas par faktiski nostrādāto laiku.

Pieteikuma anketa – iesniegums jāiesniedz: Engures novada Domē – Smārdes pagasta jauniešiem, Lapmežciema pagasta pārvaldē – Lapmežciema pagasta jauniešiem, Engures pagasta pārvaldē – Engures pagasta jauniešiem.