Engures novads

Piedalies konkursā ko “Jaunieši var!” darīt brīvajā laikā un laimē ceļojumu uz Zviedriju!04-10-2013

Ja Tev un Taviem draugiem patīk filmēt, ja esi aktīvs, uzņēmīgs, iesaisties brīvprātīgo darbā, jaunatnes organizācijā vai skolas/augstskolas pašpārvaldē, tad nepalaid garām izdevību un piesakies videoreklāmu konkursā – “Jaunieši var!”, aizraujot arī citus jauniešus ar iespējām lietderīgi pavadīt brīvo laiku!

Izglītības un zinātnes ministrija aicina jauniešus vecumā no 13 – 25 gadiem radīt īsu video, animācijas vai cita formāta reklāmas klipiņu, kura uzdevums ir ieinteresēt jauniešus aktīvi un lietderīgi pavadīt brīvo laiku. Konkursā var piedalīties individuāli vai kā komanda, kas sastāv no 2 – 4 cilvēkiem. Katrs dalībnieks vai komanda var iesniegt neierobežotu skaitu darbu.
 
Pateicoties AS „Tallink Latvija” atbalstam visu piecu kategoriju uzvarētāji dosies jūras ceļojumā uz Stokholmu, savukārt Izglītības un zinātnes ministrija katras kategorijas uzvarētājam vai uzvarētāju komandai piešķirs dāvanu karti 100 latu vērtībā tēriņiem uz prāmja. 
 
Konkursa darbi (pieteikuma anketa un video materiāls) ir jāiesniedz līdz 2013.gada 28.oktobrim, plkst. 15:00.
 
Konkursa darbi jāiesniedz vienā no piecām kategorijām:
• jauniešu uzņēmējdarbība vai prakses iespējas; 
• sporta aktivitātes;
• interešu izglītības (piem., pulciņi) vai neformālās izglītības (piem., apmācības, semināri) aktivitātes;
• brīvprātīgo darbs;
• dalība jaunatnes organizācijās, skolas/augstskolas pašpārvaldē vai līdzdalība pašvaldības/valsts lēmumu pieņemšanā.
 
Konkursa darbus vērtēs konkursa komisija, kuras sastāvā ir Izglītības un zinātnes ministrijas, Jaunatnes starptautisko programmas aģentūras, jaunatnes organizāciju, informatīvās kampaņas īstenotāju SIA „Comperio” pārstāvji un reklāmas speciālisti. 
 
Konkursa noteikumi un pieteikuma anketa atrodami tīmekļa vietnēs:www.jaunatneslietas.lv un www.draugiem.lv/jaunatneslietas. 
 
Diāna Sīmansone
Izglītības un zinātnes ministrijas Sporta un jaunatnes departamenta direktora vietniece jaunatnes politikas jomā 
Tālr.: 67047953, diana.simansone@izm.gov.lv
 
Informācijai par konkursu: Inese Bērs, 26569696, inese@comperio.lv
 
 

<< Atpakaļ