Engures novads

Vēl nedēļa laika iesniegt Jauniešu projektu un apgūt 600 EUR jau jūlijā!10-07-2014

Engures novada dome, domājot par jauniešu iespējām pilnveidot savu ikdienas vidi un vienlaikus iekļaušanos darba tirgū mūsdienu zināšanu sabiedrībā, aicina jauniešus vecumā no 12 - 25 gadiem iegūt jaunas prasmes, iesaistoties Engures novada jauniešu projektu konkursā.

Projekta konkursa iecere ir sniegt jauniešiem reālu iespēju, dodot finansējumu, īstenot pagastā kādu savu ideju, vēlmi vai sapni, kas būtu aktuāla arī citiem vietējiem jauniešiem. Lai ideju (projektu) īstenotu, jaunieši var strādāt gan vienatnē, gan divatā, gan trijatā, taču pēc pašu izvēles jums ir jāizvēlas kāds projekta vadītājs – skolotājs vai kāds cits pašvaldības speciālists, kas jums sniegs atbildes uz visiem nezināmajiem jautājumiem.
 
Šāds projektu konkurss notiek arī citos novados. Piemēram, Olaines novada jauniete Brigita projektā „Pavedieni” par pieejamo finansējumu organizēja sev, saviem draugiem un skolas biedriem trīs braucienus uz dažādiem teātriem. Pēc tam jauniešiem par uzvedumu pastāstīja aktiermākslas speciālists un jaunieši rakstīja nelielas recenzijas par izrādēm. Tādējādi Elīna deva daudziem jauniešiem bez maksas redzēt teātri, mācījās izprast un analizēt uzvedumus. Savukārt pati Brigita projekta vadītāja vadībā ieguva reālu pieredzi projekta veidošanā – rezervēja biļetes, organizēja autobusu, rīkoja tikšanos ar teātra ekspertiem, rakstīja atskaiti par finansējuma izlietojumu.
 
Citi jaunieši par pieejamo finansējumu rīko radošās darbnīcas, sporta sacensības, ģeogrāfijas mācību stundas brīvā dabā, aktivitātes jauniešiem pagastu svētkos, muzeju naktīs utt. Citiem jauniešiem tā ir iespēja iegūt papildus finansējumu, lai realizētu, piemēram, diplomdarbus mākslas skolā.
Projektu fonda kopējais budžets ir 8 000 EUR.
Tiks rīkotas apmācības projektu sagatavošanai!
 
Mums ir svarīgi, lai ideja nāktu no tevis, jaunieti!
Ja tev ir kādas neskaidrības, droši vaicā Kristapam, rakstot e-pastu kristaps.zalkalns@enguresnovads.lv vai zvanot uz tel. 63192109.
Ar prieku atbildēsim un pastāstīsim!
Noteikti trīs projektu iesniegšanas termiņi: 18. aprīlis (noslēdzies), 18. jūlijs un 10.oktobris. Projektiem jābūt īstenotiem, pēdējais termiņš, līdz kārtējā gada 10.novembrim.
 
  • Projekta konkursa pieteikuma formu! Sk.ŠE IT.
  • Atskaites forma tev būs nepieciešama projekta beigās, taču savlaicīgi publicējam arī to! Sk. ŠEIT.
Kristaps Zaļkalns,
Engures novada domes
sabiedrisko attiecību un
jaunatnes lietu speciālists
 
 

<< Atpakaļ