Priekšnieks? Sociālais darbinieks? PR? PIESAKIES ĒNU DIENAI UN PĀRLIECINIES!03-02-2015

No šodienas divas dienas - otrdien, 3. februārī, un trešdiena, 4. februārī - var pieteikties Ēnu dienām Engures novadā. Skolēniem tā ir iespēja iepazīt Domes darbinieku ikdienu un saprast, vai nākotnē jaunieši vēlas strādāt pašvaldībā.

PIEDĀVĀTĀS VAKANCES
  • Sociālais darbinieks
  • Policists
  • Skolotājs
  • Mākslas skolas skolotājs
  • Priekšsēdētājs vai Izpilddirektors
  • Sabiedrisko attiecību un jaunatnes lietu speciālists
  • Būvvalde
Lai uzzinātu ko vairāk par kāroto profesiju, katru gadu Ēnu dienās visā Latvijā piesakās tūkstošiem skolēnu. Piemēram, pērn četri Lapmežciema jaunieši ēnoja pašvaldības policistu: ŠEIT FOTOREPORTĀŽA NO ĒNU DIENAS ENGURES NOVADĀ '2014.

Kur pieteikties? Vari pieteikties pa zemāk minēto e-pastu, bet labāk dodies uz enudiena.lv, spied uz sadaļas VAKANCES un izvēlies Engures novadu. Tas ir pavisam vienkārši!

Ja ir kādas neskaidrības, raksti uz kristaps.zalkalns@enguresnovads.lv, es tev visu paskaidrošu ;)