Engures novads

FOTO: Realizēts jauniešu projekts "Informatīvo plakātu uzstādīšana Plieņciema baltajā kāpā"14-07-2016

Pateicoties apņēmīgajam Plieņciema jaunietim Mikam Riekstam-Hofmanim, Plieņciema baltajā kāpā ir pieejami informācijas stendi, kuros viesi var iepazīties ar kāpas aprakstu.

Attēlā: Projekta autors Miks Rieksts-Hofmanis pie viena no diviem saviem projekta rezultātiem - informatīvajiem plakātiem
 
Miks Rieksts-Hofmanis piedalījās Engures novada jauniešu projektu konkursā. Miks iesniedza projektu "Informatīvo plakātu uzstādīšana Plieņciema baltā kāpa", apgūstot 121,00 eiro projekta realizācijai.
 
Jāuzteic Miks, viņa vecāki un viņa projekta vadītāja Inese Vilciņa ar milzīgo personīgo ieguldījuma gan stenda saturiskajā, gan tehnisko konstrukciju veidošanā.
 
"Šodien gan man nācās aizrādīt cilvēkiem, ka jāizmanto takas, tā ka, protams, par visiem 100% projekta mērķis izpildīts nebūs," pēc standa uzstādīšanas sacīja Miks. "Bet tajā pašā laikā arī novērtēju, kā cilvēki lasa plakātu un stāsta bērniem, kā liegumā jāuzvedas," Miks komentē ārzemju tūristu uzvedību. Stendā ir sniegta vēsturiska, bioloģiska rakstura informācija latviešu un angļu valodā.
 
"Grūtākais šajā projektā bija gaidīšana no tipogrāfijas puses. Tas man māca, ka nākamajos projektos nevar būt tik optimistisks un jāparedz lielāks izpildes laiks darbiem, kuri nav atkarīgi no paša. Kritiskāk jānovērtē arī lietas, kuras spēj pats izdarīt. Šajā gadījumā arī bez vecāku atbalsta un palīdzības būtu grūti, bet ir gandarījuma sajūta, tāpēc arī ceru uz labiem rezultātiem jeb to, ka plakāti būs efektīvi un attaisnos mērķi.Paldies, ka noticējāt! Uz turpmāku sadarību!" sacīja 12 gadus vecais puisis.
 
Vēlies realizēt kādu labu ideju arī tu? Mierīgi. Vairāk par jauniešu projektu konkursu lasi ŠEIT.
 

<< Atpakaļ