Engures novads

Sākas pieteikšanās konkursam "Šodien laukos"09-04-2019

Skolēnu iecienītais konkurss “Šodien laukos” ir klāt un līdz aprīļa beigām gaida klašu vai individuālus pieteikumus dalībai tajā. Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC) jau ceturto gadu mudina skolēnus izzināt un izprast norises laukos, lai veicinātu jauniešu palikšanu reģionos.

Konkurss no aprīļa līdz septembrim norisināsies sociālo tīklu vietnēs www.facebook.com/sodienlaukos  un www.draugiem.lv/sodienlaukos . No aprīļa līdz septembrim kopumā tiks izsludināti 6 konkursa lielie uzdevumi lauksaimniecībā, zivsaimniecībā un mežsaimniecībā. Aprīļa pirmā lielā tēma būs “Sēj un stādi!”.
 
Konkursā var piedalīties 6.- 9. klašu kolektīvi vai individuāli dalībnieki vecumā no 12 līdz 16 gadiem. Dalībai konkursā līdz aprīļa beigām kā individuālajiem, tā kolektīvu dalībniekiem uz konkursa e-pastu (sodienlaukos@llkc.lv) jāiesūta aizpildīta pieteikuma anketa. Tā atrodama konkursa sociālo tīklu lapās vai mājaslapas www.laukutikls.lv  sadaļā “Uzņēmējdarbība/Skolām”.
 
Konkursam var pieteikties visu tā norises laiku, pieteikuma anketas sūtot kopā ar paveiktajiem uzdevumiem.
 
Konkursa ikmēneša uzvarētājus paziņos sociālo tīklu lapās, savukārt galvenos uzvarētājus – līdz 2019. gada 30. septembrim. Konkursa 3 labākie dalībnieki gada beigās saņems sekojošas balvas: startējot individuāli – planšetdators (kopā 3 gabali),    startējot klasē/kolektīvā – ekskursija 1000 eiro vērtībā, kā arī veicināšanas balvas 2. un 3. vietas ieguvējiem 100 eiro vērtībā katram.
 
Atgādināsim, ka 2018. gada konkursā galveno balvu saņēma Priekuļu vidusskolas 8.a klase, bet individuālajā vērtējumā - Malienas skolniece Evelīna Āboliņa. Konkursā kopumā piedalījās 30 klases/kolektīvi ar 374 dalībniekiem, kā arī 60 individuālie dalībnieki.
 
Plašāka informācija: Elīna Ozola, LLKC Lauku attīstības nodaļas vadītāja, elina.ozola@llkc.lv un LLKC mājaslapā
 
Klases kolektīva pieteikuma anketa ŠEIT!
Individuālā pieteikuma anketa ŠEIT
Konkursa nolikums ŠEIT!
 
Avots: Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs
 

<< Atpakaļ