Engures novads

TEJ jauniešu parlamenta tīkla tikšanās12-03-2019

7. martā Tukuma 2. pamatskolas jauniešu parlaments uzņēma Tukuma, Engures un Jaunpils novadu jauniešu parlamenta tīkla dalībniekus.

Parlamentārieši dalījās ar lielākajiem izaicinājumiem savā parlamenta darbībā un meklēja risinājumus  gan daloties pieredzē, gan kopā domājot, kā varētu risināt konkrētos jautājumus. Tika izskatīti galvenie problēmjautājumi  -  laika trūkums, telpas trūkums parlamenta darbībai, ideju un radošuma trūkums pasākumiem, komunikācija/sadarbība starp parlamentāriešiem, aktīvu dalībnieku trūkums u.c.
Tikšanās reizē arī notika parlamentāriešu tīkla pasākuma - vasaras festivāla „SKY 2019”  ideju ģenerēšana un darba grupas izveides uzsākšana. Tika apspriestas arī jauniešu iniciatīvu konkursa iespējas novados. Jaunieši sadalījās pa grupām un Tukuma 2. pamatskolas parlamentāriešu pavadībā iepazina skolu.
Parlamentāriešu tikšanos apmeklēja jaunieši no 14 skolām (kopumā tīklā ir 16 skolas), no Engures novada tika pārstāvēta Smārdes pamatskola un Lapmežciema pamatskola. Jaunums, ka tīklam ir pievienojušies jaunieši  no Tukuma internātpamatskolas.
 
Foto: Ilze Steriņa
 
 

<< Atpakaļ