Engures novads

Turpinās Engures novada jauniešu projektu iesniegšana!02-04-2016

Engures novada jauniešiem ir iespēja iesniegt projektus Jauniešu projektu konkursam, lai apgūtu līdz 600 eiro kādai publiskai aktivitātei Engures novada jauniešu labā. Nākamie projektu iesniegšanas termiņi - līdz 5. septembrim vai 10. oktobrim.

Līdzīgi kā pērn, arī šogad jauniešiem tiks dotas vairākas iespējas, kad iesniegt projekta pieteikumu – pavasarī, vasarā vai rudenī.  Tiem jauniešiem, kuri vēlas savus projektus realizēt tuvākajā laikā, vēlams termiņš ir 10 dienas pirms kārtējās Domes sēdes (Domes sēde notiek reizi mēnesī mēneša trešajā otrdienā, proti, 15. - 21. datumā.
 
Finansējuma apjoms ir limitēts – ja apstiprinātie projekti būs vairāk, nekā plānotās naudas, tad zaļo gaismu saņems savlaicīgākie apstiprināto projektu iesniedzēji.  
 
Kādēļ piedalīties jauniešu projektu konkursā?
 
Bieži jauniešus varam dzirdēt sūkstāmies: jauniešiem jau nekas nenotiek, jauniešiem nav iespēja iegūt darba pieredzi, jauniešiem nav pieejams finansējums… Tā nav!
Jauniešu projekts ir tava iespēja sarīkot sev, saviem draugiem un citiem novada jauniešiem grandiozu pasākumu vai nelielu izglītojošu aktivitāti. Tā ir tava iespēja piesaistīt finansējumu tavam projektam - iegūt ieskatu gan projektu rakstīšanā, gan reālu darba pieredzi un izprast, kā funkcionē pašvaldība, kā var Eiropas Savienībā piesaistīt naudu.
Vienlaikus tā ir tava iespēja dalīties savās zināšanās, prasmēs, meistarībā ar citiem jauniešiem.  Noorganizē talku vai vides labiekārtošanas aktivitāti, sarīko sporta nodarbības, nodrošini jauniešiem iespēju aizbraukt uz teātri – pieaicini nozares ekspertus, kas jums palīdzēs vai uzstāsies ar pamācošu lekciju.
 
Iepriekšējā gada projektu piemēri
 
Rakstīt projektu –  tas izklausās sarežģīti un laikietilpīgi, bet patiesībā tas ir pavisam vienkārši. Viss, kas tev nepieciešams - nedaudz vēlēšanās un radoša doma.
Aizvadītajā gadā Engures novada jaunieši iesniedza septiņus jauniešu projektus. Pateicoties pašu jauniešu aktivitātei, Engures pagasta jauniešiem bija iespēja izbaudīt brīvdabas kino, doties izglītojošā ekskursijā uz mūsu novada dabas bagātību Ķemeru nacionālo parku. Tāpat Ķesterciemā, pateicoties Katrīnas aktivitātei, tagad notiek volejbola treniņi un jaunieši jau startē sporta centrā „Brazīlija” pludmales volejbola turnīros.  Smārdes jaunieši devās uz NATO karabāzi un basketbola turnīru Beļģijā, bet Lapmežciema meitenes noorganizēja izglītojošu ekskursiju uz zinātnes centru Igaunijā AHHAA.
Jaunietis jaunietim – jaunieši un jauniešu grupas pašas vislabāk zina, kas tieši jaunietim ir nepieciešams. Rīkojies!
 
 
Engures novada jauniešu projekta konkursa pieteikuma forma ŠEIT.
 
 
 
Ja ir kādi jautājumi, droši raksti jaunatnes lietu speciālistam uz e-pastu kristaps.zalkalns@enguresnovads.lv - uz šo e-pasta adrasi jāsūta arī projektu pieteikumi vai jāiesniedz izdruka kādā no Engures novada pašvaldības pārvaldēm Engurē, Lapmežciemā vai Smārdē. Visiem būs ērtāk, ja sūtīsi elektroniski!
 
***
 
Atskaites forma tev būs nepieciešama, kad projektu būsi pabeidzis, taču savlaicīgi publicējam arī to! Sk. ŠEIT.

<< Atpakaļ