Engures novads

Virvju trase "Turies" 23. jūlijā pie Smārdes skolas (papildināts)10-07-2017

23.jūlijā no pl. 11.00 Smārdes iedzīvotāji, īpaši bērni un jaunieši, aicināti izmantot VIRVJU TRASES “TURIES” atrakcijas, kas būs pieejamas pie Smārdes skolas. Virvju trase izņēmuma kārtā būs pieejama bez maksas, jo Ance Turka realizē Engures novada Domes jauniešu projektu, apgūstot pašvaldības finansējumu. Vienlaikus notiks dažādas sporta sacensības stadionā. Sk. informāciju afišā!

Būs vēl sumo tērpu cīnas, olu mešana, padošana, pudeles makskerēšana, spēle "batoniņu neņemam", maisu lēkšanas sacensības.
 
Ance projekta aprakstā norāda, ka bērnu un jauniešu vidū iecienītas ir virvju trases „Mežakaķis” vai „Tarzāns”, bet šīs trases atrodas tālu no Smārdes un ir dārgas, tāpēc daudzi bērni nevar atļauties izbaudīt šādu piedzīvojumu. "Es vēlos  projekta ietvaros uzstādīt mobīlo virju trasi  "Turies", lai bērniem un jauniešiem ir lielākas aktīvās  iespējas Smārdē un visiem bērniem būtu iespēja izbaudīt šo piedzīvojumu, kā tas ir rāpties pa virvēm vairāku metru augstumā no zemes. Tā ir arī sportiska aktivitāte un veicina bērnus fiziskā sagatavotībā un ir jautra kopā būšana ar draugiem un ģimeni," raksta Ance.
 
Mobīlā virvju trase ir taisnastūra formas un trases kopgarums ir 80 metri. Virvju trasē 80 m garumā izveidotas ~ 11 dažādas šķērļšu joslas. Mobīlās trases apmeklētāja kopējais ķermeņa augstums no zemes būs līdz pat sešiem metriem, kas padara piedzīvojumu patīkami aizraujošu. Bērniem atrodoties trasē vecāki var būt droši, jo bērni atradīsies patstāvīgi pasargāti ar karabīņu drošināšanas sistēmu. Trasi visu laiku vēros cilvēki, kuri uztādīs trasi.
Jāpiezīmē, šī trase ir iecienīta arī , piemēram, "Positivus" festivālā, kur to iespējams pamēģināt par maksu. 
 

<< Atpakaļ